Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

Adapazarı Balıkesir Ev Taşıma

Adapazarı Balıkesir şehirlerarası ev taşıma hizmetini sizler için yılın 365 günü sunmaktayız. Tüm Türkiye ye hizmet verdiğimiz gibi Adapazarı - Balıkesir arası da hizmet vermekteyiz. Komple ev taşıma, parsiyel taşımacılık ve ofis taşıma hizmetleri için firmamızı seçebilirsiniz.

Şehirlerarası tüm taşımalarınız da eşyalarınız garanti altına alınıp sigortalanmaktadır. İstediğiniz zaman taşımanızı gerçekleştirebiliriz.

Firmamızı seçmenizde etken olan nokta güçlü referanslara sahip olması ve kaliteli hizmet sunmuş olmasıdır. Nakliyat firmalarında arasında güvenilir ve dürüst çalışan firma bulmanızın çok zor olduğunu belirtmek isteriz. Bizler sizlere söz verdiğimiz gibi bir taşıma hizmeti sunmaktayız. Verdiğiniz paranın karşılığını kat kat fazlasıyla alırsınız. Öncelikle yüzünüzde gülümseme hiç eksik olmaz. Güler yüzlü personelimiz eşyalarınızın hasar görmemesi için en iyi paketlemeyi gerçekleştirmekteler.

Araçlarımız sarsıntısız taşıma için dizayn edilmiş olup sadece ev taşıma için elverişlidir. Mal Canın Yongası dır düşüncesinde olan firmamız sizlere enaz kendi eşyalarımızmış gibi davranarak hizmet sunmakta.

Referanslarımızı inceleyerek bizimle çalışabilirsiniz.

(17.07.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design