Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

Ankara Gaziantep Ev Taşıma

Ankara Gaziantep evden eve nakliyat hizmetini siz değerli müşterilerimiz için sunmaktayız. İstediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek rezervasyon yaptırarak taşıma işleminizin gerçekleşmesini bekleyebilirsiniz. Rezervasyon yaptırdığınız gün uzman personelimiz evinize gelerek taşımanızı itinali bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Uzun şehirlerarası taşımalarda eşyaların sağlıklı taşınması için öncelikle eşyalarınızın yüklendiği araç ve araç kasası çok öenmlidir. Firmamızın tüm araçları 5 yaşını geçmemektedir ve araç kasalarımız ev taşımasına uygun halde özel olarak yaptırılmaktadır. Bunun yanısıra eşyalarınızın paketlenmesi ve araç içinde istiflenme de çok önem arz etmektedir. Eşyalarınız Adan Zye havalı naylon ve kraft kağıtlarla paketlenme ve araç içinde uzman personelimiz tarafından zarar görmeyecek şekilde istiflenmektedir.

Tüm şehirlerarası taşımalarımızı garanti altına alıp eşyalarınızı sigortalamaktayız. Sizlere verdiğimiz sözleri aynen hatta daha fazlasını yerine getirmekteyiz. Bu konuda firmamıza gözünüz açık güvenebilir ve eşyalarınızı taşıtabilirsiniz. 

Ankara ve Gaziantep illeri arası komple ev taşıma, parça eşya taşıma, piyano taşıma ve ofis taşıma gibi hizmetlerimiz de vardır. Bu hizmetleri alırken yapmanız gereken tek şey Müşteri Temsilcilerimiz ile 1 hafta öncesinden görüşüp revervasyon yaptırmanız olacaktır.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz...

(27.07.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design