Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü evden eve nakliyat İzmir şubemizde verilen bir hizmettir. Asansörlü taşımacılık hizmetlerini evden eve ve ofisten ofise alanlarında, zaman çizginizin üstünde bir anlayış ve sorumluluk duygusuyla insana verilen değer sorumluluğuyla eşyalarınız çok daha kolay ve hasarsız bir şekilde taşınması sağlanmaktadır. Hassas ve modern asansörlü nakliyat teknolojisi, evden eve nakliyat süreci üzerindeki hızlı ve yüksek kaliteli taşımacılık hizmetimizin teminatıdır.

Hem zamandan tasarruf sağlaması açısından, hem de mevcut asansörünüzün eşya taşımaya elverişli olmadığı zamanlarda, taşınacak eşyanın merdivenden çıkartılmasının risk oluşturduğu durumlarda, nakliyat asansörü büyük önem arz etmektedir.

Eşyalarınız taşınmadan önce expertiz tarafından tespit edilerek taşınan eşyanın ağırlığı ve büyüklüğü baz alınarak eksperimiz 2 farklı asansörden hangisinin kullanılacağına ilk tespitte karar verir ve bu doğrultuda eşyanın indirilmesi, yeni evine çıkartılması sırasında hazır bulundurulmasını ve işleyişini bizzat kontrol eder. Uygulanacak plan doğrultusunda eşyalarınız eski evinizden alınıp yeni evinize hasarsız bir şekilde taşınmış olur.

Nakliyat asansörü bulunmayan taşımacılık firmalarına da asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat  Resimleri

Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design