Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Askılı Tekstil Taşımacılığı

Egetur Evden Eve Nakliyat tekstil dünyası için Askılı Tekstil Taşımacılığı konusunda liderdir. Askılı tekstil taşımacılığına uygun olarak dizayn edilen araçlarımızla Türkiye?nin her tarafına hizmet vermekteyiz. Egetur Nakliyat ın bildiğiniz üzere yıllardır, Evden Eve Nakliyat, Ofis, Fabrika, Banka taşımacılığının yanı sıra ?Güvenli ve Tam Zamanında Teslim? anlayışı ile şimdi tekstilcilere özel Askılı Tekstil Taşıma hizmetlerini vermektedir.

Özel ve toz geçirmez bölmeler sayesinde askılı taşımacılığın yanında kolilerinizde taşınmaktadır. Askılı Tekstil Taşımacılığı ile pantolon, ceketler, etekler vb. aklınıza gelebilecek bütün tekstil ürünleri kırışmadan, düzenli olarak tam zamanında yerine ulaştırılmaktadır. Tekstil ile ilgili her türlü gönderinizi; Askılı Tekstil Taşımacılık bölümümüzle şehir içi, şehirlerarası yapabilirsiniz.

Araç cinsine göre yapacağınız ödemelerle gönderileriniz tam zamanında, tam istediğiniz gibi yerine ulaşır. Sizde bu hizmeti EGETUR Evden Eve Nakliyat tan almanın rahatlığını yaşarsınız. Eğer  diğer tekstil firmalarının rahatlığını sizde yaşamak istiyorsanız Askılı Tekstil Taşıma için firmamızı arayabilirsiniz.

Askılı Tekstil Taşımacılığı  Resimleri

Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design