Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

Baloncuklu Naylon Eşyalarınızı Koruyor

Ev taşıma ile İlgili İpuçları
İşini profesyonel olarak yapmayı ilke edinen firmalar her alanda başarı sağlıyor. Bugün bir evden eve taşımacılık firmasında bile profesyonellik arıyoruz. Günümüz şartlarında yaşam kalitemiz yükseldikçe beklentilerimiz de yükseliyor. Tercih ettiğimiz İstanbul evden eve nakliyat firmasının beklentilerimize cevap verebilecek kapasitede olması gerekir. Bir nakliyat şirketinden ilk beklentimiz tabi ki eşyalarımızın zarar görmeden taşınması gereken adrese iletilmesi olacaktır. Evden eve taşıma ihtiyacı arttıkça firma sayısı da artıyor ve bunlar arasından doğru seçimi yapmak oldukça zor hale geliyor.

Turizm, fuar ve kongre taşımacılığı yapan Ege Tur, evden eve nakliyatta da yanımızda olmayı başarıyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Ege Tur, eşyaların taşınması sırasında en ufak bir aksiliğe bile izin vermemek için elinden geleni yapmaktadır. Sistemli bir çalışma anlayışına sahip olduğundan, taşınma işlemi yapılmadan önce eksper gönderiyor ve eşyayı alabilecek araç, çalışması gereken eleman sayısı, paketleme ihtiyacını belirleniyor.

Bu sayede evden eve nakliyat İzmir’den yola çıkan eşyaların ne kadar uzağa giderse gitsin zarar görmemesini sağlar. Evden eve nakliyatta kendi farkını ortaya Ege Tur, bütün eşyaların baloncuklu naylona sarılarak taşımasını yapıyor. Şehirlerarası evden eve nakliyatta battaniye gibi unsurlar yerine baloncuklu naylon kullanımı hasar riskini ortadan kaldırıyor. http://www.egeturtasimacilik.com adresini ziyaret ederek firmaya ulaşmak mümkün olacaktır

(24.05.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design