Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Banka Taşıma

Banka Taşıma işlemi diğer taşımacılık işlemlerinden daha zor ve güvenli bir şekilde yapılması gereken taşıma işlemidir. Taşıması yapılan evraklar ve elektronik cihazların dikatli ve özenli bir şekilde bir yerden bir yere nakli gerekmektedir. Bu bağlamda çalışılan nakliyat firmasının hem hasarsız taşıma için donanımlarının olması, hemde eşyaların güvenli bir şekilde naklinin yapılması için önlemleri alması şarttır.

Diğer tüm taşımalarda olduğu gibi bankada bulunan tüm demirbaş mobilya, masa, sandalye, karşılama diski ve diğer tüm eşyalar her zamanki gibi kullanmış olduğumuz havalı naylonlar ile muhafazası yapılır ve taşımaya hazır hale getirilir.

Taşıma kullanılacak araç seçimi de çok önemlidir. Tüm bu detaylar taşıma öncesinde yapılan ekpestiz tarafından yapılır ve banka tarafından sorumlu kılınan kişi ile oratk bir çalışma sayesinde iş planı oluşturulur.

Taşımanın zamanında bitmesi banka için ne kadar önemli olduğunun farkında olan Egetur Nakliyat banka taşıma işleminde tecrübe ve deneyimlerini kullanarak en iyi sonucu alacaktır.

Banka taşıma işlerinizde diğer tüm taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi güvendiğiniz ve sorunsuz bir nakliye sunacağından emin olacağınız Egetur Evden Eve Nakliyat firmasını tercih edebilirsiniz.

Sizlere yardımcı olacak eksperlerimizle iletişime geçmek için iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz...

Teşekkürler...

Banka Taşıma  Resimleri

Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design