Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

Bayer İlaç Ev ve Ofis Taşıma Hizmetleri

Egetur evden eve taşımacılık olarak personel ev taşıma işleminde lider firma olma özelliğimizi personel ev taşımasını yaptığımız firmaların referanslarından açıkca görebilirsiniz. Personel ev taşımalarında %20 ye varan indirimlerle ev taşıma ve büro taşımalarınızı şehiriçi ve şehirler arası olarak güvenilir, sigortalı ve garantili olarak sunmaktayız.

Kurumsal olarak çalıştığımız firmalardan bir tanesi olan Bayer İlaç personellerine ev taşımalarında her zaman yardımcı olmuşuzdur. Sizde Bayer bünyesinde çalışmakta iseniz ve taşınmanız gerektiği durumda firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizleri karşılayan müşteri temsilcisi çalışanlarımız sizlere her konuda yardımcı olacaklardır.

EGETUR Evden Eve Taşımacılık olarak yıllardır şirket personellerine evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Verdiğimiz kaliteli hizmet karşılığında müşteri potansiyelimiz her geçen gün artmış ve taşınan personeller arasında ilk tercih edilen firma özelliğini kazanmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Personel ev taşıma ve büro taşıması yaptığımız firmaların referans mektuplarını görmek için referanslar sayfamızı bakabilirsiniz.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz...

(01.05.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design