Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

Bırakın Güvenle Taşıyalım

Her kadının korkulu rüyalarından biri ev taşımaktır. Onun çilesi, sıkıntısı başkadır. Bütün evin taşınma sırasında ayağa kalkması bile sinir bozucu bir durumdur. Taşınma işlemine başlanmadan önce bu kadar zor olduğu anlaşılmasa da işlem başlayınca ne kadar zor olduğu ortaya çıkar. Bütün eşyaların ayrı ayrı kutulanması, kırılmaması için özel kutulara alınması daha sonra da ne neredeydi bulunamaması bir psikoloji travma gibidir. 

Taşınma sırasında eşyaların aldığı hasar da bir başka psikolojik yaraya neden olur. Alınan yeni eşyaların deforme olması, bütün güzelliklerinin ve kalitesinin yok olmasına neden olacaktır. Her taşınma sonucunda ise mutlaka bu şekilde bir sorunla karşılaşılır. Mobilyanızın camı kırılabilir, aynası çatlayabilir ya da alacağı koskoca bir iz onun bütün orijinalitesini kaybetmesi demektir. Eşyalarının başına bir şey geleceği korkusu ile birçok kadın oturduğu evden taşınmak istemez. Hatta taşınacağı evin şimdi oturduğu evden daha güzel olması bile onu bu konuda cezp edemez.  

Taşınma konusu gündeme geldiği anda kadınların korkulu rüyaları da başlar. Neyi nasıl paketlesem kırılmaz, hangini hangi pakete koyduğumu yazmalıyım, kırılacaklara dikkat etmek için not yazmalıyım gibi düşüncelerle büyük bir stres altına girilir. Bu stresten kurtulmak için tek çözüm iyi bir taşıma şirketi ile anlaşmaktır.

Her yerde korsan nakliye şirketleri çoğalmış durumdadır. Herkes en iyi nakliyeyi kendinin yaptığını ve firmasının çok iyi olduğunu, güvenilir olduğunu söyleyecektir. Bu laflara karşı kulaklarınız kapalı olmalı ve siz belgeler ışığında taşıma şirketinizi seçmelisiniz. Korsan nakliye şirketlerini çoğaldığı şu son zamanlarda mutlaka yetki belgelerinin olup olmadığı incelenmelidir. Bu güvenilirliği sağlama konusunda ilk adım olabilir. Daha sonra o firmanın müşterilerinin referansları çok önemlidir. Herkesin memnun kaldığı firma sizin de memnun kalmanızı sağlayabilir. Sektöründe kalitesini ortaya koyan Ege Tur Evden Eve Taşımacılık işinde en güvenilir şirketlerden biridir. Ulaşmak için www.egeturtasimacilik.com adresine uğramanız yeterli olacaktır. Bırakın eşyalarınızı güvenle taşıyalım, siz de korkulu rüyalarınızdan kurtulun.

(17.12.2011)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design