Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Büro Taşımacılığı

EGETUR Evden Eve Taşımacılık olarak sadece evden eve nakliyat hizmeti vermemekteyiz, bununla birlikte büro taşımacılığı ile siz müşterilerimize kaliteli çözümler sunmaktayız.

Büro taşınması esasında ev taşıma işleminden daha kolay gibi görünmesine rağmen ev taşıma işleminden daha zor ve zaman alan bir işlemdir. Bürodaki eşyaların kırılma riski daha yüksek olduğundan itinalı bir paketleme yapılması gerekli ön koşuldur. Ayrıca mobilya kısmının sökülüp montajı da yine profesyonellik gerektiren bir işlem sonucu yapılması lazım. İşte bu noktada sizlere en iyi hizmeti sunmak için yola çıkmış bulunuyoruz. Çok basit ifade etmek gerekirse eşyalarınıza kendi eşyamız taşınıyormuş felsefesi ile yaklaştığımızdan maksimum hizmet ile sorunsuz taşıma gerçekleştiriyoruz.

Ofis ve firma taşımalarında öncelikle taşınacak yerin detaylı ekspertiz çalışması yapılır ve firmanın talepleri doğrultusunda yapılması istenilen taşınma ile ilgili iş planı oluşturulur. Fiyatlandırma, taşınılacak malzemenin hacim ve kırılma riskine göre yapılır ve sunulan fiyat teklifinde yapılacak işlerin detaylı açıklaması yazılır.

Taşınma öncesi yapılacak işlem büro sahibinin bizlere talepte bulunması, bu talep ile birlikte Taşıma Eksperimizin taşınacak olan büroda evden eve nakliyatta olduğu gibi detaylı bir planlama yapmasıyla başlar. 

Gelecek için SORUMLULUK TAŞIYORUZ...

Büro Taşımacılığı  Resimleri

Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design