Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

Bursa Antalya Ev Taşıma

Bursadan Antalyaya ev taşıma işiniz olduğunda size iyi hizmet verebilen firmamızı tercih edebilirsiniz. İstanbul şubemiz ile görüşerek taşıma tarihiniz için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Müşteri temsilcisi çalışanlarımız taşıma işleminiz ile sizleri bilgilendirmekte ve gerekli organizasyonu gerçekleştirmekteler. Sizlere sadece rahat ve sorunsuz gerçekleşen taşınmanın keyfini çıkarmak olacaktır.

Bursa Antalya evden eve nakliyat hizmetini EGETUR Evden Eve Taşımacılık olarak uzman kadromuz ile Bursa evden eve nakliyat, Bursa evden eve taşımacılık ve diğer hizmetleri ile birlikte vermekteyiz.

EGETUR Evden Eve Nakliyat firması olarak şehirlerarası taşıma hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Her gün yenilikçi düşüncemiz ve fikirlerimizle taşıma hizmetini pratik bir hale getirmekten gururluyuz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bizlere 0216 383 10 90 ve 0212 264 13 92 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz. İstanbul evden eve nakliyat ve taşımacılık şirketleri arasında en iyi hizmeti en uygun evden eve nakliyat fiyatları ile sunmaktayız.

Bursa Antalya ev taşıma, ofis taşıma, parsiyel eşya taşıma ve Bursa Antalya  evden eve nakliye talebiniz için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz sizlere nakliye hizmeti için gerekli şartlar ve ücret hakkında bilgilendirecektir.

Ayrıntılı bilgi için beklemeden arayın.

İletişim İçin:
İst. Mer.   : 0216 383 10 90
İst. Şube : 0212 264 13 92
Gsm        : 0532 482 87 62

(27.07.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design