Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

Bursa Aydın Ev Nakliyesi

Bursa Aydın evden eve nakliyat hizmetini yılın 365 günü sizlere sunamktayız. Sizde kurumsal bir evden eve nakliyat firması ile taşınmaya karar verdiğinizde en doğru tercihinizin EGETUR Nakliyat olacağını belirtiriz.

Firmamız sektörde henüz bir altyapı ve eğitim olmamasına rağmen çalışanlarına ev taşımalarda eğitim vererek taşımalarının önemini anlatarak eşyalarınızın sağlıklı taşınması için tüm çaba ve gayret içerisinde olmaktadır. Misyonumuzda belirttiğimiz gibi amacımız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak evden eve nakliyat sektöründe var olmaktır.

Evden Eve Nakliyat sektöründe çok korsan firmanın olması siz değerli müşterilerimizin işlerini oldukça zorlaştırmaktadır. Bunun için internet üzerinden yaptığınız araştırmaları çok iyi derlemeniz gerekir. Aksi taktirde taşıma esnasında çok büyük problemler yaşayabilirsiniz. Firmamız K-3 Yetki Belgesine sahip olup, araçlarımızın hepsi EGETUR yazılı reklam ve logolo olup hepsi firmamızın özmalarıdır.

Firmamızı ençok tercih etme nedeninizin başında kurumsal referanslara sahip olmamızdır. İş Bankası, Garanti Bankası, Carrefour, Ülker Grubu, Bosch, Arkas Lojistik, Arçelik gibi köklü kuruluşlarının tüm personel ev eşyası ve büro taşımalarını firmamız gerçekleştirmektedir. Verdiğimiz hizmetin kalitesini hergün artırarak müşterilerimize daha iyi bir himzet vermek için çalışmalarda bulunuyor ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.

Taşınmaya karar verdiğiniz andan itibaren firmamız ile email veya telefon ile iletişime geçtiğinizde müşteri temsilcisi çalışanlarımız sizlere her konuda bilgi verecek ve taşımalarınızda sizlere yardımcı olacaklardır.

Referanslarımızı inceleyerek bizimle çalışabilirsiniz...

(17.07.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design