Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

Bursa Bodrum Evden Eve Nakliyat

Bursa nakliyat firmaları arasında profesyonelce hizmet veren EGETUR Nakliyat sizlere en uygun nakliyat fiyatları ile en kaliteli hizmet garantisi vermektedir. İstanbul Bilecik evden eve nakliyat taleplerinizi karşılıyoruz. Üstelik bekletmeden ve uygun fiyatlarla. Bursa Bodrum arası evden eve nakliyat hizmeti alacaksanız doğru yerdesiniz. Siz de Bursa bölgesinde sigortalı, ambalajlama hizmetli, montajlı, kaliteli hizmet arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz.

Bursa Bodrum evden eve nakliyat hizmetini EGETUR Evden Eve Taşımacılık olarak uzman kadromuz ile Bursa evden eve nakliyat, Bursa evden eve taşımacılık ve diğer hizmetleri ile birlikte vermekteyiz.

EGETUR Evden Eve Nakliyat firması olarak şehirlerarası taşıma hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Her gün yenilikçi düşüncemiz ve fikirlerimizle taşıma hizmetini pratik bir hale getirmekten gururluyuz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bizlere 0216 383 10 90 ve 0212 264 13 92 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz. İstanbul evden eve nakliyat ve taşımacılık şirketleri arasında en iyi hizmeti en uygun evden eve nakliyat fiyatları ile sunmaktayız.

Bursa Bodrum ev taşıma, ofis taşıma, parsiyel eşya taşıma ve Bursa Bodrum evden eve nakliye talebiniz için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz sizlere nakliye hizmeti için gerekli şartlar ve ücret hakkında bilgilendirecektir.

Ayrıntılı bilgi için beklemeden arayın. İletişim İçin:

İst. Mer.   : 0216 383 10 90

İst. Şube : 0212 264 13 92

Gsm        : 0532 482 87 62

(17.07.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design