Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

EGE NAKLİYAT

EGE TUR Evden Eve Nakliyat olarak Ege bölgesinde en kaliteli evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmeti sunan firma olmanın gurunu yaşıyoruz. İstanbul ve İzmir de şubeleri bulunan tek Ege firmasıyız. Firmamız haricinde İstanbul ve İzmirde şubesi bulunan başka firma yoktur. Eşyalarınızı teslim ettiğiniz firmaya mutlaka dikkat ediniz.

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat1997 yılında kurulan firmamız kısa zaman içinde yürütmüş olduğu başarılı çalışmalar sayesinde hızla büyüyerek İzmirde açmış olduğu şubesiyle tüm EGE bölgesine hizmet vermeye başlamıştır. Verdiği hizmetin karşılığını kısa sürede alan firmamız bugün tüm Ege bölgesinde en tanınan evden eve nakliyat firmasıdır. Bu başarımızı vermiş olduğumuz dürüst çalışmanın bir eseri olarak görmekteyiz.

İstanbul ve İzmir şubelerimizle Marmara ve Ege bölgeleri arasında günlük ve haftalık olmak üzere sürekli seferlerimiz vardır. Sizlerde göndermek istediğiniz parsiyel yada tam ev eşyalarınızı EGETUR ile taşıtarak güvenle taşımalarının keyfini yaşayın.

Ege Nakliyat firmaları arasında en iyi hizmeti sunan ve en köklü referanslara sahip tek nakliyat firması olmanın gururunu yaşıyoruz. Amacımız siz değerli müşterilerimize taşımalarınızda yardımcı olmaktır. Sizde EGETUR ile tanışmak ve taşınmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Referanslarımızı inceleyerek bizimle çalışabilirsiniz...

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz...

(20.03.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design