Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

Eşyalarınızın Güvenliğinden Emin Olun

Taşınmak zahmetli bir iştir. İster ev taşıyın, ister büro; ama çok kolay bir iş olmayacağı kesindir. Çünkü eşyaların toplanması, kolilere doldurulması, kolilerin bantlanması, kırılma ihtimali olan eşyaların bulunduğu kolilere not düşülmesi. Bunlar taşınmanın en zor anlarıdır. Fakat bazı insanlar, tercih ettiği evden 9346f550 Eşyalarınızın Güvenliğinden Emin Oluneve taşıma firmasından dolayı da zor anlar yaşamaktadır. Bazı evden eve taşımacılık şirketleri, iyi niyeti suiistimal edici hareketlerde bulunarak, tüm planlarınızı alt üst edebilir.

Örneğin televizyonunuzu taşırken yeterince dikkat etmeyip, onu yere düşürdüğünde maddi olarak sıkıntı içerisine gireceğiniz bir gerçek. İşte bu sebepten, eşyanıza gelecek tüm zararların ücretini ödemeyi kabul etmeyen evden eve nakliyat firmalarıyla çalışmayınız. Özellikle şehirlerarası evden eve nakliyat için herhangi bir nakliyat firmasıyla anlaşırken, öncelikle “işçiler eşyaları taşırken, herhangi bir zarar oluştuğunda; sorumluluğu nakliyat firmasına ait olacak mı?” sorusunu sormalı ve “evet” yanıtını aldığınızda da buna dair bir kâğıt talep etmelisiniz.

Aksi takdirde oluşacak maddi ve manevi sorunlarla baş etmek, çok zor olabilir. İstanbul, evden eve nakliyatın yoğun yapıldığı bir şehirdir. Evden eve nakliyat İzmir de fuar taşımacılığı gibi farklı alanlarda da kullanılır. Detaylı bilgi sahibi olmak için http://www.egeturtasimacilik.com adresini ziyaret edebilirsiniz

(11.02.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design