Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

Ev Eşyası Depolama

EGETUR Evden Eve Nakliyat olarak eşya taşımacılığı dışında müşterilerimize profesyonel eşya depolama hizmeti de sunmaktayız.

Öncelikle bizimle iletişime geçmeniz halinde sizlerden uygun bir zaman için randevu alınır. Ekspertiz çalışanımız sizlere söz verdiği zamanda evinizi ziyaret ederek eşyalarınızın detaylı bir analizini yapmaktadır. Bu noktadan sonra tarafınıza depolama hizmeti hakkında bilgi verilir. Tarafların anlaşması durumunda karşılıklı olarak sözleşme yapılır.

Bu noktadan sonra sizlerin belirlediği taşıma günü personelimiz evinize gelerek tüm eşyalarınızın paketlenmesini gerçekleştirmekteler. Eşya taşımasında olduğu gibi depolama hizmetinde de tüm büyük eşyalarınız havalı naylon ve kraft kağıtlarla paketlenmektedir. Kırılacak tüm eşyalarınız paketlenip kolilenmekte olup eşyaların detaylı envanteri alınır.

Evinizde bulunan tüm eşyalarınız paketlenmektedir. Evinizden alınan aşyalarınız depolarımıza özenle yerleştirilirek üzerleri kapatılmaktadır. İstenirse yıllarca eşyalarınız depolarımızda muhafaza edilmektedir.

Depolarımız hırsızlığa, yangına, sel ve deprem felaketlerine karşı sigortalı olup eşyalarınız güvenli bir şekilde korunmaktadır.

Sizlerde depolama ihtiyacı gördüğünüz eşyalarınızı EGETUR Nakliyat depolarında muhafaza edebilirsiniz.

(29.03.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design