Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

Ev Taşıma Denilince EGE TUR Nakliyat

Ev taşırken eşyalarımızın bulunduğu yerden başka bir yere taşınması gerektiğinde zarar görmelerinden çok korkarız. Yeni aldığımız, bizim için değerli olan eşyalar evden eve taşıma sırasında oldukça fazla hasar görebiliyor. İstanbul evden eve nakliyat firmalarından hangisi tercih edeceğimiz konusunda tedirginlik yaşıyorsak, dikkat etmemiz gereken ilk unsur eşyaları nasıl paketlediklerini öğrenmemiz olacaktır.

Taşıma sırasında hasarın en aza indirilmesinde paketleme önemli oluyor. Birçok evden eve taşımacılık yapan firma battaniye gibi unsurlarla eşyaları sararak korumaya almaya çalışır. Ancak baloncuklu naylon hasar riskini sıfıra indiren paketleme şeklidir. Ege Tur eşyaların taşımasını yaparken, kendi eşyalarına gösterdiği özeni gösteriyor ve beyaz eşyaları bile zarar görmemesi için sabitleme vidaları taktıktan sonra kraft kâğıtlı havalı naylonlar ile paketliyor.

Şehirlerarası evden eve nakliyatta en güvenilir isim olan Ege Tur, elektronik eşyaların da zarar görmemesi için havalı naylonlara sarılmasını sağlıyor ve yine antika eşyalar için de özel ambalajlar kullanıyor. Bu sayede evden eve nakliyat İzmir’den tüm Türkiye’ye güvenle yola çıkıyor. evden eve nakliyat denince tecrübesi ve kalitesi ile akla gelen ilk isim olan Ege Tur, http://www.egeturtasimacilik.com adresi aracılığıyla da müşterilerinin ulaşmasının kolaylaştırıyor.

(24.05.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design