Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

Ev Taşımada Pratik Bilgiler

Ev taşımak isteyen kişiler eğer sağlıklarını ve eşyalarını önemsiyor iseler mutlaka evini taşıtmak için evden eve nakliyat firmaları ile anlaşmak zorundadırlar. Ev taşımak dünyanın en zor ve zahmetli işlerinden biridir. Ev taşıma gerçekten bu işi bilmeyenler tarafından gerçekleştirildiğinde bir eziyet haline geliyor. Eğer bu işi siz kendi imkanlarınız ile yapmaya kalkar iseniz sağlığınızdan olmayı da göze almışınız demektir.

Ev taşıma şirketi ile anlaşmadan önce o şirket ile ilgili iyi bir araştırma yapmanızı önereceğim. Piyasadaki tüm şirketler aynı değildir. Bazı kötü niyetli ve sorumsuz firmalar canınızı yakabilir. Telefon ile anlaşma yapmamaya gayret edin.telefon ile yapılmış anlaşmalar bazen inkar sebebi olmaktadır. Bu neden ile yüz yüze yapılmış anlaşmalar kağıda döküleceğinden herkes işini iyi yapmak zorunda kalacaktır. Bu anlaşmada sigorta da yapılır ise her iki taraf açısından iyi olacaktır

Taşınmaktan daha kötüsü nedir? Eşyanızı kaybeden taşımacılar,eşyalarınızın zarar görmesi vs. Aşağıdaki kolay önerilere uyarak buna önlem alabilirsiniz.

Önerilerimiz
1- Taşıma şirketleri eşyalarınızı taşırken,her önemli maddeyi listelerler. Önemli eşyalar (sanat eserleri,kanepeler vs.) tamamlandığında listeyi inceleyin. Listedeki her eşyayı kontrol etmek bütün gününüzü alabilir ama buna değecektir.
2- Taşınma gününü az işin olduğu bir güne programlayın. Eğer bir iş yürütüyorsanız,taşınacağınız gün başka iş almanızı tavsiye etmiyoruz.
3- Taşımacılar geldiğinde onların listelerinin sizinkiyle uyuşuyor olmasından ve listedeki bütün maddeleri kontrol ettiklerinden emin olun.Bu bütün yükü eşyanızı emniyetli bir şekilde taşımaları için taşımacıların üzerine bindirecek ve bütün gün listeyi kontrol etmenizin önüne gececiktir. Taşınma için ödeme yaptınız bunun karşılığını alın.
4- Günün sonunda, listeyi kontrol edin ve listedeki her eşyanın işaretlenmiş olduğundan emin olun. Ardından dolaşıp bakın ve bütün eşyanızın vardığından emin olun.
5- Eğer bütün eşyanızı aldıysanız, taşımacıların formunu imzalayın ve paketleri açmaya başlayın. Eğer almadıysanız, kayıp eşyalarınızı not etmeyi unutmayın.  

(06.06.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design