Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

Ev Taşırken Nelere Dikkat Edilmeli

Ev taşınırken dikkat edilmesi gereken nokta sizlere hizmet veren nakliyat firmasının dürüst olmasıdır. Özellikle kurumsal firmalar ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Taşıma maliyeti açısından biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle diğer firmalar ile yaşayacağınız sıkıntıları yaşamazsınız.

Maalesef günümüzde kurumsal firmalardan çok korsan firma sayısı var. Hatta bu oran internet ortamında kurumsal firmaları katlar niteliktedir. İnternetin çok kullanılmasından dolayı artık bu işi webmasterlar, firma çalışanları yada nakliyat sektörü ile alakası olmayanlar kendilerine bir isim altında web sitesi açarak müşteriye ulaşmaktadırlar.

Hal böyle olunca kaliteli nakliyat firması bulmakta zorlanacaksınız. Korsan firma olarak tabir ettiğmiz kişiler ile anlaşanları çok kötü durumlar beklemekte ve mağdur olmaktalar. Bu noktada sizlere büyük iş düşmekte. Anlaşma sağladığınız firmanın fiyatını sorgulayarak başlayabilirsiniz. Verilen fiyata eşyalarınızın ne şekilde ve ne koşulda taşınabileceğini sorguladığınız da eminim doğru kararı alacaksınız.

Peki kurumsal firmaları korsan firmalardan nasıl ayırt edebiliriz. Bunun için kendi düşüncemi sizlerle paylaşıyorum. İlk olarak kolay tespit edilen nokta olan araçların fotomontajlı olmasından anlayabilirsiniz. Bunun yanırıra referanslarından ve firmanın bağlı bulunduğu Ticaret Odasında kaydının bulunup bulunmadığına bakarak anlayabilirsiniz.

(06.06.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design