Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat firmalarının ev taşıma konusunda müşterilerine sunduğu hizmetler karşılında talep edilen fiyatlar oldukça çalkantılıdır. Bu durum korsan firmaların olmasından kaynaklanıyor. 

Evden eve nakliyat fiyatları geçen yıllara rağmen artması gerekirken maalesef korsan firmaların varlığından her geçen yıl biraz daha düşüş yaşamakta. Bu durum evini taşıtacaklar için olumlu bir durumken nakliye firmaları için olumsuz durum teşkil etmektedir. Fakat yine de kaliteli hizmet almak isteyenlere önerimiz İstanbul şehiriçi ev taşımalarınızda 700 TL fiyattan düşük fiyat veren firmalara itibar etmemeniz olacaktır.

Genel olarak tüm evden eve nakliyat firmaları aynı hizmetleri taahhüt etmekte. Fakat kurumsal kimliğe sahip olmayan firmalar aynı hizmetleri çok daha düşük fiyatlara taşıma sözü vermelerine rağmen söz verdikleri gibi taşıma gerçekleştirmemekteler. Buda genel olarak taşıma fiyatları ile ilgilidir. Düşük fiyata taşıma sözü veren firmalar taşıma günü bazı bahaneler öne sürerek müşterisinden anlaştığı fiyat üzerinden ücret talep ederler ve genelde bu ücreti bir şekilde tahsil ederler. Müşterilerimize önerimiz birden fazla firmadan fiyat teklifi almaları ve kendilerine en makul ölçüde fiyat teklifi sunan firma ile eşyalarını taşıtmalarıdır. Ayrıca firma araştırıken firmaların yetki belgelerine, özgeçmişlerine, araçlarına ve referanslarına bakmalarıdır.

Biz kurumsal olarak müşterilerimizin tüm nakliyat sorunlarına çözüm üretmek ve taşımalarını uygun fiyatlarla gerçekleştirmek adına hizmet vermekteyiz. Amacımız en kaliteli evden eve nakliyat hizmetini uygun evden eve nakliyat fiyatları ile hizmet sunup müşteri portföyümüzü genişletmektir.

Taşıma işlemlerinde müşterilerimize kolaylık olması açısından kredi kartına tek çekim yada 4 aya kadar taksit imkanları da sunulmaktadır.

Evden Eve Nakliyat işlemlerinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz...

(29.06.2011)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design