Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

Evden Eve Nakliyat Sigortası

Evden eve nakliyat firmalarının müşterilerine sunduğu hizmetlerde belirtilen nakliyat sigortasının kapsamı nedir?

Evini taşımak için bizimle iletişime geçen müşterilerimizin en çok sorduğu ve merak ettikleri nokta taşınma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı sigorta yapılıp yapılmadığıdır. Anlaştığınız firma sizlere eşyalarınız sigortalı olarak taşınacaktır dediğinde ilk olarak sormanız gereken sigorta kapsamı nedir? olacaktır. Maalesef birçok firma müşterisini kandırmakta ve sonrasında oluşan hasarı sigorta firması ödeyecek bahanesi ile sürekli meşgul etmektedir.

Sigorta Kapmasını Ele Alalım!
Ev taşıma işlemlerinde yapılan sigorta sadece kamyon klozunu kapsamaktadır. Yani eşyalarınızın kamyona yüklenmesi sonucunda karayolu üzerinde ve duraklama esnasında oluşacak kaza, yangın, deprem, sel, terör vb. durumlarda eşyalarınızın teminatı sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Taşıma esnasında oluşabilecek kırılmalarda sigorta firması herhangi bir ödeme yapmamaktadır.

Sigorta Kapsamı Neden Sadece Kamyon Klozu!
Sigorta şirketleri kullanılmış yani 2. el olarak tabir ettiğimiz eşyalar için sigorta işlemi yapmamaktalar. Taktirle karşılarsınız ki bazı evlerde kırılmaya müsait ev eşyaları bulunmakta.

Eşyaların Kırılmadan Taşınmasını Nasıl Sağlayabiliriz!
Bu durumda iyi ve güvenilir bir evden eve nakliyat firması ile taşınmanızı öneririz. Çalıştığınız firma ile % 100 garanti isteme durumuna bağlı olarak firma ile taşıma sözleşmesi yapabilirsiniz. Fakat böyle bir taşınmanın maliyeti çok yüksek olacaktır.

Sonuç olarak kesinlikle size ucuz fiyatla sigortalı taşıma yapıyoruz diyen nakliyat firmaları ile iletişime geçmeyin. Göreceksiniz taşımada herhangi bir hasarınızın oluşması durumunda sizleri yüzüstü bırakacaklardır.
Her zaman kaliteli hizmet veren kurumsal firmalar ile iletişime geçmeniz yararınıza olacaktır.

İyi Taşınmalar.

(23.08.2011)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design