Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Evden Eve Nakliyat

Firmamız profesyonel kadrosuyla şehir içi ve şehirlerarası evden eve nakliyat ve işyeri Nakliyat işlerinde hizmet vermektedir. Kurumsal yapımızla ve profesyonel ekibimizle güven içinde eşyalarınızın taşımacılığını yapmaktayız.

Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilecekler!

Sektörde belli bir alt yapısı olmayan evden eve nakliyat yapmak üzere yetki belgesiz firmalar bulunmaktadır. Ev taşıma, ofis taşıma, evden eve nakliyat işlerinizde mutlaka kurumsal ve yetki belgesi olan firmalar tercih ediniz. Firmanın paketleme sistemini, paketleme yaparken kullandığı malzemeleri dikkatlice inceleyiniz. Bazı web sayfalarında birbirine benzer taşıma sistemleri ve resimleri görebilirsiniz. Resimleri incelerken firmaya ait olup olmadığına dikkat ediniz.Öncelikle ambalaj malzemesi olarak baloncuklu naylon kullanılmasını istediğinizi belirtiniz. Firma battaniye kullanmak isteyebilir, battaniye toz ve kiri muhafaza ettiği için önceki taşımaların kirini barındırabilir.

Evinizi taşıtırken firmanın tecrübeli olmasına özen gösterin. Tecrübe Firmanın özünde birçok sorunların üstesinden gelebilme ve çözebilme yetisinin birikmesini sağlar. Çok eskilerde kurulmuş Türkiye şartlarında ayakta kalabilmiş bir firma her zaman için oluşabilecek mal zararınızın ödenme garantisi olabilir.

Egetur Evden Eve Nakliyat olarak taşıma esnasında her türlü paketleme, nakliye, varış yerindeki gümrük işlemleri, eve teslimi ve evde kolilerin açılması mobilyaların yerleştirilmesi, demonte edilen mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinali bir biçimde tarafımızca yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi için tıklayınız...

Evden Eve Nakliyat  Resimleri

Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design