Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

Evden Eve Taşımacılık Tavsiyesi

Evinizi taşıtacaksınız fakat daha önce taşınmadığınız için hangi firma ile taşınacağınıza karar veremiyorsunuz.

Bunun için bir nakliye firması olarak tavsiyemiz önce yakın dostlarınıza, arkadaşlarınıza tanıdık ve iyi hizmet veren bir firma olup olmadığını sorabilirsiniz. İlk olarak böyle yardım alabilirsiniz.

Arkadaşlarınızdan yardım alamadığınız taktirde yapmanız gereken iyi nakliye firması aramak olacaktır. Bunun için sürekli elinizin altında olan interneti kullanabilirsiniz. En sık aranan evden eve nakliyat veya evden eve taşımacılık kelimeleri ile google veya yahoo gibi arama motorlarından nakliye firması arayabilirsiniz.

Fakat burda işiniz çok zordur. İnternette görsellik ön planda olduğundan, çok iyi hazırlanmış bir web sitesine kanarak korsan bir firma ile eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.

Peki nasıl ayırt edeceksiniz korsan ve kurumsal firmaları?
Bunun için yapmanız gereken firmanın taşıma yetki belgesinin (K-3) olup olmadığıdır. İkinci olarak firmanın araçlarına ve referanslarına göz atabilirsiniz. Hiçbir kurumsal firma taşıma yetki belgelerini ve araç resimlerini web sitesinde sergilemekten kaçınmaz. Not: Yetki belgelerinin okunur şekilde olmasına dikkat edin. Ayrıca araç resimlerinin fotomontaj olması da gözünüzden kaçmasın.

Böylelikle kurumsal birkaç firmadan fiyat alıp sizler için en uygun olanını seçebilirsiniz.

(03.11.2011)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design