Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

Evden Eve Taşımada Güvenilir Firma

Evden eve nakliyat hizmetleri ile modern çağa uygun bir evden eve taşıma hizmeti sunan Egetur, evden eve taşımacılık sektörünün kaliteli hizmet anlayışı ile yükselen yıldızıdır. İstanbul evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızda olduğu gibi evden eve nakliyat İzmir merkezli ihtiyaçlarınızda da öncelikli tercihiniz olan Egetur, yeni araçlardan oluşan filosu ve evden eve nakliyat konusunda tecrübeli personeliyle sorunsuz teslimat yapmaktadır.

Evden eve nakliyat İzmir denince akla ilk gelen evden eve taşıma firması olan Egetur, İstanbul evden eve nakliyat hizmetleriyle de evden eve taşımacılık sektöründe her geçen gün daha da yükselen bir marka haline gelmiştir. şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerimizle bireysel anlamda olduğu kadar kurumsal ihtiyaçların da karşılanmasında uzman olan ekibimiz, müşteri memnuniyetini yansıtan geniş referanslarıyla haklı bir gurur duymaktadır.

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerimizde eksper keşifli, modern ambalajlama ve genç filosuyla sizlere hizmet veren Egetur, evden eve nakliyat hizmetinde her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. http://www.egeturtasimacilik.com adresimizde hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgiye ulaşabileceğiniz gibi, evden eve taşımacılık için doğrudan bizimle irtibata da geçebilirsiniz.

(05.06.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design