Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

Evini Taşıtacaklara Tavsiyelerimiz

EGETUR Evden Eve Taşımacılık olarak taşınmak isteyen siz eşya sahiplerine, taşınacağınız şirketin güvenilir bir şirket olmasını anlayabilmeniz konusunda birkaç tavsiyede bulunmak istedik. Evden eve Nakliyat sektöründe, siz müşterilerimizde gittikçe güvensizlik ortamı yaratan Rastgele Taşıma anlayışlı bazı kişilerin ve şirketlerin daha fazla can yakmamaları adına tavsiyelerimize göz atmanızda fayda olacağı kanaatindeyiz.

Öncelikle evden eve nakliyat  konusunda söylemek istediğimiz ilk şey, telefon görüşmelerinde yapılan konuşmaların ve verilen fiyatların çok sağlıklı olamayacağıdır. Profesyonel bir nakliye şirketinin size kesin fiyat belirleyebilmek için Ekspertiz yapması, yani eşyalarınızın detayını net olarak saptayabilmesi için eşyalarınızı görmek istemesi gerekmektedir. Aksi taktirde taşımanın yapılacağı gün sizden anlaşmış olduğunuz ücretten daha fazlasını ücret talep edebilirler.

Ekspertiz için gelen kişi şirketi temsil edecek yetkili kişi olduğundan telefonla yapmış olduğunuz görüşmede şirkete ait Kuruluş Belgesini, Ticaret Odası Faaliyet Belgesini ve Referanslarını  istemeniz size yarar sağlayacaktır. Bu belgeleri gösterebilen bir kuruluş zaten bu işin ciddiyetinin farkında, sorumluluk üstlenebilecek ve sizin eşyalarınıza, minimumda kendi eşyalarına gösterebileceği hassasiyeti uygulayacak anlayışa sahip bir kuruluştur.

Her ne kadar gözardı edilse de eşyalarınızın ambalajlanacağı ve teslim edileceği adreslerde kaçıncı katlarda olduğu, ayrıca asansör bulunup bulunmadığı ve kullanılabilirliliği önemli unsurlardır. Piyano, para kasası ve dev ekran televizyon gibi ağır ve taşıması hassas eşyalar her zaman telefonda belirtilmelidir. Çünkü bu eşyaların taşıması özel ekipler tarafından yapılmalıdır.

Profesyonel bir ekip ve eşya cinsine göre değişen muhtelif ambalaj malzemeleri ile yapılacak titiz bir çalışmanın en önemli nedeni; siz eşya sahiplerinin zahmetsiz bir taşıma gerçekleştirip derin nefes alabilmeniz, biz taşıyıcı şirketlerinin de size en sağlıklı hizmeti vermiş olmanın gururunu yaşayabilmesi olmalıdır.

Tüm bu tavsiyelerimizi değerlendirmeniz temennileriyle iyi günler dileriz.

(07.07.2011)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design