Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

Eyvah Kış Geldi

Artık yavaş yavaş kış sezonuna girmekteyiz. Ülke genelinde yağan yağmurlar ve soğuk havalar bunun en önemli işaretidir. Çoğu insan kış aylarını sevmez, bunun bir sürü etkeni var. ilk olarak havaların soğumasından dolayı hastalanmalar, yağmurlu havalarda işe gitmekte zorluklar yaşamak, doğalgaz ve elektrik faturalarının fazla gelmesi :) vb. birçok şey sayabiliriz.

Peki Evden Eve Nakliyat ile ilgisi ne? 

   Bu konu hem evden eve nakliyat firmaları için önemli hemde evini taşıtacaklar için. Evden Eve Nakliyat firmaları kışın gelmesiyle beraber araç bakımlarını yaptırmalı, araç lastikleri değiştirilmeli varsa araçlarda eksiklikler giderilmeli ve herşey kış koşullarına göre ayarlanmalıdır.

Peki evini taşıtacakalr ne yapmalı?
Burda ev taşıma işlemi gerçekleştireceklerin çok dikkatli ve titiz davranmaları gerek ve şarttır. Şehiriçi veya şehirlerarası evden eve nakliyat işlemlerinde mutlaka nakliye firmasından ekspertiz istenmelidir. Çünkü gelecek ekpertiz eşya miktarına göre araç seçimini, kullanılacak malzeme miktarını belirler. Gelen ekspertize mutlaka ve mutlaka eşyalarının taşınacağı aracın kapalı ve çelik kasalı olması gerektiğini hatırlatın. Bizim siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz bu konuda kurumsal firmaları seçmeniz olacaktır.

Neden mi Kurumsal Firma?
Kurumsal firmalarda müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır. Sizlere söz verilen şekilde taşımanız gerçekleşir ve sorun yaşama olasılığınız düşüktür.

Çünkü bir çok firma müşterisini kandırmakta ve şehirlerarası evden eve nakliyat işlemlerinde 2 yada 3 ev eşyasını bir araca yükletmekte. Böyle bir durumda eşyaların araca sığmaması durumunda kalan eşyalarınız aracın üstüne bağlanır. Sizlerde taktirle karşılarsınız ki böyle bir durumda eşyalarınızın zarar görmesi kaçınılmazdır.

(15.10.2011)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design