Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Fabrika Taşımacılığı

Egetur Nakliyat Önce İş Güvenliğini sağlayıp gereken tedbirleri aldıktan sonra Fabrikadaki makinaların, eşyaların paketleme ve yükleme işine başlanır. Fabrika taşınırken mutlaka taşınacak Makinaların tesisatların ve eşyaların nasıl taşınacağının planlanması ve iş yeri sahipleri ile uygun bir  koordinasyon hazırlığı gerektirir tüm fabrikadaki eşyaların dikkatle demonte edilmesi ve nakil işlemleri gerçekleştikten sonra eşyalar gerekli yerlerine monte edilip yerleştirilmelidir. Egetur Nakliyat tüm nakliye eşyalarınıza özenle ve hassasiyetle gerekli önemi vermektedir.

EGETUR Evden Eve Taşımacılık olarak  Fabrika  taşıma  ve nakliye işlemleriniz için özel  eğitim almış personel ve ekipmanlarıyla daha güvenli ve  kaliteli bir fabrika taşımacılığı  garantisi vermekteyiz.

Fabrika taşımacılığında ilk etapta fabrikanın ofis bölümü Avrupadan ithal pet graft kağıtlarla ambalajlama yapılarak taşınır. Daha sonra fabrikanın çalışma bölümleri sırası ile önemli bir titizlikle taşınır.

Stantlar sökülür. Diğer tarafta aynı şekilde kurulur. Stant içerisindeki malzemeler ise toplanır diğer tarafta stant içerisine yerleştirilir. Paletli ürünler ve fabrikanın makineleri için ise Egetur Evden Eve Nakliyatın liftli araçları ile taşıma gerçekleştirilir.

  • Hasarsız Nakliye garantisi
  • Uzmanından demonte ve monte işlemleri
  • İşini iyi bilen uzman kadro
  • Malın değerine göre Sigorta
  • Koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti garantisi

Evden Eve Nakliyat sektöründe en iyi hizmeti sunan firmamız sizlere fabrika taşımalarınızda da profesyonel çözümler sunar.

Fabrika Taşımacılığı  Resimleri

Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design