Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Fuar ve Kongre Taşımacılığı

Egetur Evden Eve Nakliyat, Yurt içinde fuarlarda yer alan kişi ya da kurumlara Fuar taşıma - nakliyesi özel hizmetini vermektedir. Fuar ve Kongre malzemeleri alınacağı yerden titizlikle alındıktan sonra, Fuar veya Kongre yerinde stant malzemelerinin kurulumu dikkatle ve titizlikle yapılır.

Daha sonra yetkili kişinin belirlediği yerlere Fuar yada Kongrede sergilenecek eşyalar aynı şekilde önemli bir titizlikle yerleştirilir. Fuar veya Kongre bitiminde aynı şekilde önemli bir titizlikle  stant malzemelerinizi ve sergilenmiş eşyaları, aldığımız yere bırakıyoruz. Bütün bu çalışmaları hızlı ve güvenli bir şekilde yapmaktayız. 

Fuar ve Kongre Taşımalarında zaman çok önemlidir. Taşıma esnasında oluşabilecek ve Fuar veya Kongrenin ertelenmesi yada iptali gibi durumlara mahal vermemek için firmamız minimum hatayla çalışmaktadır. Araçların herhangi bir arızaya mahal vermemek için periyodik bakımları tam ve eksiksiz yapılır. Bununla beraber şehiriçi taşıma belgeleri eksiksiz olarak araçlarda bulundurulur. Olası olumsuz durumlarda yedekte bir araç her zaman bekletilir.

Aşağıdaki resimler 2008 yılında firmamızın referansları arasında bulunan Symcon Turizm ve Kongre Organizasyonun düzenlemiş olduğu Veteriner Kongresinden alıntıdır.

Referanslarımızı görmek için Referanslar sayfamızı inceleyiniz.

EGETUR Evden Eve Taşımacılık ile TAM ZAMANINDA GÜVENLİ TAŞIMA

Fuar ve Kongre Taşımacılığı  Resimleri

Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design