Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Hastane Taşıma

Tüm hastaneler sosyal anlamda her ülkenin en önemli kurumları arasında yer almaktadır. Hastanelerin, gerek toplumsal önemleri gerekse donanımları dolayısıyla nakliye hizmetinde en çok dikkat edilecek taşıma şeklidir.

Hastane taşımacılığı alanında faaliyet gösteren şirketimiz hastanelerin taşımacılığı esnasında hijyene çok önem vermektedir. Gerek hastane de kullanılan tıbbi malzemelerin gerekse diğer eşyaların taşımacılığı sırasında hijyen standartlarının sağlanması gerekmektedir. Temizliğe önem vererek taşıması gerçekleşecek hastanelerde bazı standart şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. Bu standartlar hastanenizde bulunan eşyalarınızın taşınma esnasında hiçbir dış unsura (toza, çamura, yağmura vb.) maruz kalmamasını sağlamak içindir. Onbeş yılı aşkın bir süredir Türkiyenin ve Dünyanın her yerinde taşımacılık işlemlerini gerçekleştiren Egetur Nakliyat olarak gerek kendi taşıma araçlarımız gerekse kullandığımız kendimize özel olarak ürettirdiğimiz paketleme malzemeleri ile tam olarak kurumsal taşımacılık hizmetini sağlamaktayız. Her türlü koruyucu, taşıyıcı, paketleyici malzeme ve ekipmanları hastane taşımacılığı ve diğer hizmetlerimizde tek sefer kullanmaktayız. Tek sefer kullanılan paketleme malzemeleri sayesinde hijyen ortamının oluşması sağlanmaktadır.

Hastane taşımacılığı amatör bir nakliyat firmasının yapabileceği bir taşıma hizmeti değildir. O nedenle hastane ile ilgili bir taşıma işleminiz var ve bir nakliyat firması araştırıyorsanız sadece fiyat üzerinden hareket etmeyin. Egetur Nakliyat bir çok özel hastane, poliklinik, sağlık ocağı ve devlet hastanesinin taşıma hizmetini sağlamıştır. Egetur Nakliyat firmasının elinde Tüm taşıma hizmetlerinde bu hizmeti alan hastane yetkililerinden olumlu referans mektupları mevcuttur. Kaliteli bir firmadan profesyonel hizmeti uygun fiyatlarla temin etmek istiyorsanız bize ulaşın size en profesyonel nakliyat hizmetini en uygun fiyata sunalım.

Hastane taşımacılığı talebinizin bizlere ulaşmasından sonra ekspertiz hizmeti veren arkadaşımız sizlerle irtibata geçerek taşınması gereken hastanenin bulunduğu adreste inceleme yapacaktır. Yapılan bu ön çalışmalar neticesinde taşınma işlemleriniz sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Eğer aklınıza takılabilecek ya da takılan taşımacılık ile ilgili herhangi bir sorunuzu bizlere e-mail ve telefon aracılığı ile sorabilirsiniz. Sizlere taşınma öncesi ve taşınma sonrasında profesyonel teknik destek vermekteyiz. Her türlü taşımacılık işlemlerinizi Egetur Nakliyat ile gerçekleştirebilirsiniz. Şirketimiz sizlere bir telefon mesafesi uzaklığındadır.

Hastane taşıma resimlerimiz 17.10.2011 tarihinde taşımasına başladığımız ve 6 iş günü gibi kısa bir sürede gerçekleştirmiş olduğumuz İzmir Tepecik Devlet Hastanesi İdari bölüm taşıması sırasında alınmıştır.

Hastane taşıması ile referans mektubumuzu incelemek için tıklayınız...

Bizi Tercih Ettikleri İçin tüm Hastane Yetkililerine Teşekkür Ederiz...

Hastane Taşıma  Resimleri

Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design