Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

Mobilyalarınız Sağlam Kalsın

İnsanlar çeşitli sebeplerden dolayı oturdukları evden başka bir eve taşınabilirler. Bazen bir atama, bazen bir mecburiyet sürükler onları ilden ile. Her taşımada bir eşyalarından olur ve belki de manevi değeri olan eşyalarını bu taşınma sırasında kaybederler. Eşyaları sürekli hasar görür ve kısa zamanda değiştirmek zorunda kalırlar. Nakliye sırasında oluşan hasarların maliyeti de tabi ki el yakar. 

Özellikle şehirlerarası taşımacılık sırasında bütün eşyalarınız, mobilyalarınız tehlike altına girer. Dikkatsiz kolilenme, araba içerisine kötü yerleştirilme sonucu eşyalarınız evinize ulaşana kadar çok fazla hasar alır. Kırılmalar, çizilmeler hatta bozulmalar bile yaşanabilir. Eşyalarınızın başına bir şey gelmeden hasarsız şekilde taşınması için taşıma işlemini gerçekleştirecek olan nakliye şirketini seçerken özen göstermelisiniz. 
     
Yaşadığınız şehirde birçok nakliye firması olacaktır. Bunların hepsi sizi ikna edebilmek için güvenli taşımacılık sunduklarını söyleyeceklerdir. Siz firmaların söylediklerine değil işinin kalitesine bakmalısınız. Müşterilerinin memnun olup olmadığı size iyi bir referans olacaktır. Mutlaka firmanın kalitesini sorgulayın ve bu işi gerçekten sağlam yapan kişilerle çalışın. Baştan savma taşımacılık yapan ve size kaliteli olduğunu iddia eden birçok kişi karşınıza çıkar. Hiç araştırmadan karşınıza çıkan firmanın eşyalarınızı taşımasına izin verdiğinizde eşyalarınız yeni ev adresinize taşındığında paketleri açar açmaz şoka uğrayabilirsiniz. Düzensiz paketlenme ve baştan savma taşınmadan dolayı bütün tabaklarınız kırılmış, aynanız parçalanmış, mobilyalarınız çizilmiş olabilir. Daha büyük durumlarla bile karşı karşıya kalabilirsiniz. 

Eşyalarınızı taşırken içinizin rahat etmesi için taşıma şirketinize dikkat edin. Eşyalarınız İstanbul’dan İzmir’e gidene kadar sağlam kalabilsinler. Aklınızda hiçbir firma yoksa 1997 yılından beri bu işi severek yapan, güçlü ve dinamik personel kadrosu ile eşyalarınızı sağlam teslim edecek olan firmaya www.egeturtasimacilik.com adresi üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca sunduğu asansörlü taşımacılık imkânı da sizin için kolaylık eşyalarınız için vurmadan, kırmadan evinize ulaşması anlamına gelir.

Tıklayın ve hasarsız nakliyenin keyfini çıkarın.

(21.12.2011)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design