Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel taşımacılık günümüzde çok büyük önem arz etmektedir. Maalesef korsan firmaların çokluğundan dolayı parsiyel taşıma yaparken çok daha dikkatli olmanız gerekmektedir. Genelde anlaşılan firmanın dışında bir firma yada araç gelinir ve eşyalarınız taşınmak istenir. Daha sonra eşyalarınız sizlere söz verilen zamanın dışında sizlere teslim edilerek mağdur edilmektesiniz.

Parsiyel taşımacılık alanında da öncü olan firmamız yazlık eşyası, çeyiz eşyası, öğrenci eşyası yada kısmi eşyalarınızı (buzdolabı, koltuk vb.) istediğiniz zaman sizlerden teslim alarak en yakın zamanda sizlere söz verdiği gibi yeni adresinize teslim etmektedir. 

İstanbul ve İzmir şubelerimiz ile tüm Türkiye ye parsiyel taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Genellikle EGE ve AKDENİZ bölgesine daha çok parsiyel eşya taşıması olduğundan firmamız bu iki bölgeye günlük ve haftalık olmak üzere seferler düzenlemektedir. Sizlerde eşyalarınızın sağlıklı, güvenli ve zamanında yeni adresinize teslim olmasını istiyorsanız iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kurumsallığımızın bir göstergesi olan referanslarımızı inceleyerek bizimle çalışabilirsiiniz.

(31.03.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design