Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Şirketleri
Ev eşyası taşırken kullandığımız eşyalar bizim için önemlidir. Onların yeni gibi kalması için elimizden geleni yaparız, ancak özellikle evden eve taşıma sırasında eşyalarımızı koruyamıyoruz. Taşıma işleminde eşyalarımızın özensiz taşınması, evden çıkarılıp araca yüklenene kadar düşürülmesi ya da herhangi bir yere çarpılması zarar görmelerine neden olur. Bu yüzden evden eve nakliyat yaptıracağımız zaman profesyonel firmalar ile çalışmamız gerekiyor.

Bu firmalar taşıma işleminden önce evimize gelerek ne kadar eşya taşınacağını, bunun için hangi aracın uygun olacağını ayarlar. Doğru araç seçimini de hafife alınmamalıdır. Eşyalarımıza uygun araç kullanmayan istanbul evden eve nakliyat firmaları yüzünden küçük bir araca sığdırılmaya çalışılan eşyalarımız çizikler, kırıklar ve büyük hasarlarla istediğimiz adrese ulaşıyor. Bu oldukça can sıkıcı bir durumdur.

Evden eve taşımacılık yapan bir firmanın en çok dikkat etmesi gereken unsur araçlarıdır. Eşyalar bu araçlar içerisinde taşınıyor ve ne kadar dayanıklı, sarsılmaz olurlarsa o kadar iyi sonuçlar ortaya çıkıyor. Bu şekilde profesyonel olan evden eve nakliyat İzmir’den Kars’a da gitse eşyalarda tek bir çizik bile olmaz. Bunda araçların etkisi kadar çalışanların da etkisi vardır. şehirlerarası evden eve nakliyatta en profesyonel isimlerden biri olan Ege Tur http://www.egeturtasimacilik.com adresi aracılığı ile ulaşımı kolaylaştırıyor.

(19.05.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design