Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Sahne Sistemleri Taşımacılığı

Sahne ve sahne sistemleri  taşımacılığı konusunda da sizi  EGETUR Nakliyat kalitesi ve  gücünü kullanmaya davet  ediyoruz. Sahne ekipmanları (ses sistemi, çalgı aksesuar ve  aparatları, sahne dekoru, hoparlör ve monitörler vb)  paketlenmesi, istiflenmesi,  nakliyesi, konusunda uzman ve tecrübeli personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Özellikle sanat değerli stand malzemeleri için taşıma işlemi diğer nakliye işlemlerine göre daha fazla özen isteyen bir iştir.

Egetur Nakliyat olarak amacımız sizlerin bu gereksinimlerinize en kaliteli hizmet anlayışı ile yaklaşmak ve kusursuz bir şekilde nakliye işinizi gerçekleştirmektir.

Taşınma işlemi öncesinde bizleri arayarak talebinizi iletebilir ve belirleyeceğiniz zamanda Taşıma Eksperimizle fuar ve stand malzemelerinizin taşınması için detaylı bir plan oluşturabilirsiniz.

Bu plan doğrultusunda vereceğimiz teklif mektubunu onayladığınızda belirteceğiniz zaman içerisinde uzman kadromuzla fuar ve stand malzemelerinizi istediğiniz yere istediğiniz şekilde sorunsuzca nakliyesini gerçekleştireceğiz.

Egetur Evden Eve Nakliyat, müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tutarak tüm nakliye hizmetleri için güvenilir ve etkili çözünler sunmaktadır...

Sahne Sistemleri Taşımacılığı  Resimleri

Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design