Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Tarihçe

Egetur Evden Eve Taşımacılık Ltd. Şti. nin temeli 1997 yılında İstanbul Maltepede atılmıştır. Tekin ÇAÇANOĞLU ve kardeşleri tarafından kurulan şirket ilk olarak Ford 1813 marka bir kamyon ile işe başlamış ve sadece Evden Eve Nakliyat hizmeti sunmaktaydı. Dürüst ve çalışkan olmanın karşılığını kısa sürede alan firma iki (2) yıl sonunda araç sayısını 3e çıkarıp büyük bir gelişme göstermiştir. Daha sonraki yıllarda evden eve nakliyat hizmeti yanında Turizm ve Kongre Taşımacılığı hizmeti sunmaya başlamıştır.

Gelişen teknoloji ile Egetur Evden Eve Taşımacılık; evden eve nakliyat ve kurumsal taşımacılığa yeni bir boyut getirmiş ve müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu bir çalışma yürüterek gelişmeye ve büyümeye devam etmiştir.

Hizmet yelpazesini genişleterek açmış olduğu İstanbul Avrupa Yakası Levent Şubesi ve İzmir şubesi ile tüm İstanbul ve İzmire Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık hizmeti sunmakta.

İstanbul ve İzmir şubelerinin ortak çalışması sayesinde ilk olarak İstanbu-İzmir ve İzmir İstanbul evden eve nakliyat ve parsiyel taşıma hizmetini günümüzde tüm Marmara ve Ege bölgelerine sunmakta.

EGETUR olarak; Gelecekte de Evden Eve Taşımacılık Dünyasının Zirvesinde Olacağız..

Tarihçe  Resimleri

Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design