Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

Taşıma Öncesi Ekspertiz Yaptırın

Nakliyat; kişiye ait tüm eşyaların özen gösterilerek toparlanıp ambalajlanması, taşınması, eşyaya uygun bir araca yükleyip özenli bir şekilde istif edildikten sonra gidilecek yerde aynı şekilde çıkartılıp yerleştirilmesidir. Evden eve taşıma yapılırken malzemenin uzman elemanlar tarafından da monte edilmesi, kırılma ve çizilme olaylarına karşı paketleme ve tekrar profesyonelce monte edilmesi gerekmektedir.

Evden eve taşımacılık profesyonel olan kişiler tarafından yapılması gereken ve bu konuda bilgili olan firmalar tarafından yapılmalıdır. Eşyanın başka bir yere güvenle nakliyesi için dikkat edilmesi gereken bazı işlemler vardır. Şehirlerarası evden eve nakliyatta telefon görüşmelerinde yapılan anlaşmaların ve verilen fiyatların çok sağlıklı olmadığını unutmayın. Taşıma günü geldiğinde, taşınacak eşyayı fazla bulan şirket sizden daha fazla para isteyebilir.

Profesyonel çalışan bir şirket, kesin bir fiyat verebilmek için Expertiz yapmalı, yani taşınacak eşyaları görmelidir. Expertiz işleminin evden eve nakliyatta sizi son dakika sürprizlerinden kurtaracağını unutmayın. http://www.egeturtasimacilik.com adresini ziyaret ederek İstanbul evden eve nakliyat kolaylıklarını ve evden eve nakliyat İzmir de fuar taşımacılığında nasıl kullanılabileceğini öğrenebilirsiniz

(11.05.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design