Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

Taşıma Öncesi Yapılması Gerekenler

Şehirlerarası ev taşıma ya da şehir içi evden eve nakliyat işlemleri öncesinde, nakliye ücretleri hakkında araştırma yapmanız sizin için daha faydalı olacaktır. Herhangi bir şirketin olanakları ila, diğer nakliyat şirketinin size sunduğu olanaklar arasında farklılıklar olabilir. Bu da size en uygun şirketi seçmenizde faydalı olacaktır. Evden eve nakliyat İzmir veya bir Şehirlerarası ya da şehir içi nakliyatçı ile anlaşmadan önce size verilen ilk nakliyat fiyatlarını kabul etmek zorunda değilsiniz.

Nakliyat işlemleri şehirlere göre farklılık gösterebilmektedir. Pazarlık yapmak sizin en doğal hakkınız. Bu şekilde daha ekonomik bir fiyata eşyalarınızı taşıttırabileceğinizi unutmayınız. İstanbul evden eve nakliyat şirketinde sizin için uygun fiyatı verebileceğimizi de unutmayınız. Şehirlerarası evden eve nakliyat esnasında, eşyalarınız hakkında nakliyat şirketi yetkililerini, çok önem verdiğiniz ya da dış görünüşü farklı olabilen enteresan eşyalar konusunda uyarmayı ihmal etmeyin.

Evden eve taşıma işlemlerinde ağır mobilyalarınız, hassas eşyalarınız uzun merdivenleriniz varsa, başınıza bela olabilir. Bu konular hakkında Evden Eve Nakliyat yetkilileri ile, dürüst bir şekilde tüm koşullar, engeller hakkında konuşup bilgi vermeniz sizin için faydalı olacaktır.

(04.05.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design