Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

Taşıma Şirketlerinin Referanslarına Dikkat Edin

Nakliyat için Tavsiyeler
Ev eşyalarımıza her zaman önem veriyoruz ve başlarına bir şey gelmemesi için elimizden geleni yapıyoruz. Özellikle evden eve taşıma sırasında eşyalarımız zarar görüyor ve bu zararı en aza indirmemiz gerekiyor. Eşyalarımızı kısa sürede kaybetmemek, henüz yeni oldukları halde eski bir görüntüye sahip olmalarına izin vermemek için evden eve nakliyat için tercih ettiğimiz firmalara dikkat etmeliyiz.

Rastgele, araştırmadan seçtiğimiz bir İstanbul evden eve nakliyat firması yüzünden kısa mesafeye taşınıyor olmasına rağmen eşyalarımızın zarar görmesine neden olabiliyor. Evden araca yüklenme sırasında eşyaların özensiz konumlandırılması araç hareket ettiğinde hasar görmeleri neden olur. Evden eve taşımacılık şirketlerinin her zaman araçlarının taşımaya uygun, çalışanlarının da taşıma işlemi için dinamik olması gerekir. Evden eve nakliyat İzmir’de ne kadar kısa sürede gerçekleştirilirse insanlar o kadar memnun kalıyor.

Bu yüzden dinamik kadronun olması önem taşır. Çalışanlar kısa sürede eşyaları toparlayarak araç içerisine yüklemeli ve bunu yaparken de dikkatli olmalıdır. Şehirlerarası evden eve nakliyat denildiğinde firmaların referansları da önem kazanıyor. Ege Tur kalitesini referanslarında gösteriyor. http://www.egeturtasimacilik.com adresi aracılığı ile Ege Tur ve taşımacılığı hakkında bilgi sahibi olmak mümkün olabilir

(12.05.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design