Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

Taşımacılıkta Bir Numara EGETUR Nakliyat

Evden Eve Nakliyat İzmir de İnsanlar sürekli taşımacılık hizmetlerine ihtiyaç duyabiliyor, ancak bu konuda güvensizlikler yaşıyor. Piyasadaki firmalar işlerini olması gerektiği gibi yapmadığından, evden eve taşımacılık firmaları güven kaybetmeye başlıyor. İnsanların ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek firmalar, özenli ve kısa sürede eşyalarına zarar vermeden taşmayı yapacak firmalardır.

Evden eve nakliyat denildiğinde ilk olarak referansları ve sunduğu hizmet kalitesi ile Ege Tur geliyor. 1997 yılından beri taşımacılık hizmeti veren firma, adından beğeni ile bahsettiriyor. Evden eve taşımada adını bu kadar iyi göstermesinin sebebi ise, müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutmasıdır. Rastgele seçilen bir İstanbul evden eve nakliyat şirketiyle görüşme yapıldığında eşyaları görmeden, gidilecek olan mesafeye göre fiyat söyleyecektir. Ne kadar eşya taşınacağını bile bilmediği için uygun olmayan bir araç gönderecek ve eşyalarınızın hasar görmesine neden olacaktır.

Profesyonel firmaların böyle bir durumda ilk olarak yaptığı ise taşıma öncesi eşyaları ekip göndererek kontrol ettirmek ve onun için en uygun aracı belirlemek oluyor. Ege Tur ile evden eve nakliyat İzmir’den Türkiye’nin diğer ucuna bile gitse sorun yaşanmaz. Şehirlerarası evden eve nakliyatta bir numara olan Ege Tur http://www.egeturtasimacilik.com adresi aracılığı ile hizmetlerini sanal ortamdan müşterilerine sunuyor.

(17.05.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design