Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

Taşımacılıkta Hasarsızlık Garantisi

Ev Nakliyesi işleminde eğer oturduğumuz ev kendimize ait değilse sürekli taşınmak zorunda kalabiliriz. Kiracı olarak oturduğumuz evden memnun kalmadığımızda, ev sahibi ile çeşitli sorunlar yaşandığında başka bir eve taşınmak tek çözüm okuyor. Özellikle büyükşehirlerde sıklıkla ev değiştirmek zorunda kalınabiliyor, bu durumda da eşyaların nasıl yıpranacağını herkes tahmin edebilecektir.

Evden eve taşıma sırasında özensiz davranışlar, araç içerisinde dağınık yerleşim birçok hasara neden oluyor. Yeni eşyalarımız bir iki defa evden eve nakliyat yapıldıktan sonra oldukça eski bir hale bürünür. Bu da verdiğimiz paranın boşa gitmesi demek oluyor. Sıklıkla taşındığımız gibi sıklıkla eşya değiştirmemiz de gerekiyor. Özellikle İstanbul evden eve nakliyat firmalarını seçerken hangisinin beklentilerinize cevap verebileceğine iyi karar vermeniz gerekir.

Şehirlerarası evden eve nakliyat yaptırmanız gerekiyor ve nakliyat firması seçiminde zorlanıyorsanız, ilk dikkat etmeniz gereken unsur referansları olmalıdır. İşinde başarılı olan şirketler mutlaka referanslarını gösterir. Bu referanslara bakarak ve eksi müşterileri ile görüşerek doğru bir evden eve taşımacılık şirketi tercihi mümkün oluyor. Ege Tur tecrübesi ile evden eve nakliyat izmir’den Türkiye’nin neresine taşınıyor olursanız olun hasarsızlığı garanti ediyor. Bir telefon kadar yakın olan Ege Tur, http://www.egeturtasimacilik.com adresi aracılığı ile de ulaşma açıktır.

(19.05.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design