Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

Taşımada Ev Sahibinin Yapması Gerekenler

Şehirlerarası evden eve nakliyat veya evden eve taşımacılık firmaları hakkında yeterince araştırma yapmamak, sizi zor durumda bırakabilir. Şehirlerarası ya da şehir içi nakliyat firmalarının, dıştan görüşüne göre karar veren kişiler, onlara ilişkin vakaları araştırmadan karar verdikleri için iş aşamasında başlarına gelenleri görünce çok pişman olabilirler.

Ayrıca şirkete ne zaman, nasıl ödeme yapılacağını da sormanız gereklidir. Bu sebeplerden ötürü bir takım sorunlarla karşılaşmak kaçınılmaz olabilir. İstanbul evden eve nakliyat işlerinde yapmanız gereken nakliyatçıların web sitelerinden, hizmet şekillerini ve sizin ödeyeceğiniz ücretle diğerlerinin fiyatlarını karşılaştırın. Bir diğer konu ise her ne kadar rahat bir yapıya sahip olsanız da taşınma sırasında sorumluluk sahibi olmalısınız. Tüm ihtimalleri kafanızda canlandırarak karar vermeniz gerekmektedir.

Örnek verecek olursak, ofis masanızda duran önemli belgelerin gerekliliğini sizden başka kimse önemsemeyebilir. Şehirlerarası evden eve nakliyat firmalarında, nakliyeciler bu belgelerin yerlerini değiştirebilir ya da onları kaybedebilirler. Sonrasında onları aramak için çok fazla zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz. İşlerinizi planlayarak, sorumluluk sahibi olarak nakliye işlemlerinin her aşamasında EGETUR Evden Eve Nakliyat ekibi ile birlikte olmak sizin için faydalı olacaktır. Evden eve taşıma işlemlerinizi bize bırakın ve taşınmanın keyfini çıkarın

(04.05.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design