Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

Taşınmaktan Korkmuyorum

Bir Müşterimizin Firmamız hakkında görüşlerini belirten yorumu...

Ben bir öğretmenim ve sürekli o ilden diğerine taşınıp duruyorum. İki yılda bir tayinim çıkıyor ve ben artık taşınmaktan bıktım. Henüz eşyalarımı alıp, evimi döşeyeli dört yıl olmasına rağmen iki taşımadan sonra eşyalarım en az on yıllık eşyalar gibi gözükmeye başladılar. Mobilyalarımda ciddi çizikler, beyaz eşyalarımda darbe izleri var. Mutfağım ise en son taşımada resmen haşat oldu. Tabaklarım resmen sirtaki dansı yapılmış gibi, koliyi açtığımda paramparçaydılar. İyi paketlenmeyen eşyalarımın hepsi zarar görmüştü. 

En son böyle bir olayla karşılaştıktan sonra bir daha asla taşınmak istemiyordum. Neredeyse mesleğimden vazgeçecektim. Sürekli ayakta yaşamak, eşyalarımı kaybetmek ve taşınmak için yapılacak işlemler canımı sıkıyordu. Yine tayin haberim gelince çılgına döndüm. Bu eşyaların hepsi yeniden nasıl hazırlanacak ve hangi taşıma şirketi seçilecek bilemiyordum. Taşınma konusunu düşündükçe strese giriyordum. Artık hangi eşyamı kaybedeceğimi, hangi mobilyamın hasar göreceğini tahmin etmek istemiyorum. O kadar canım sıkılıyordu ki artık öğretmen olduğum için kendimden nefret eder hale gelmiştim.
      
Taşınma konusunda bu kadar sıkıntı yaşadığımı duyan bir öğretmen arkadaşım en son buraya taşınırken başvurduğu taşıma şirketini önerdi. Eşyaları evine gelip kendilerini paketlediğini, hiçbirinin başına bir şey gelmeden güvenle taşındığını ve yeni evinde de onun istediği gibi eşyalarını yerleştirdiklerini söyledi. Ayrıca işlerinde çok hızlı olduklarını da duyunca içim biraz rahatladı.

Hemen arkadaşımın bahsettiği taşıma şirketi olan Ege Tur’u biraz araştırmak istedim. Aldığım bilgiler hep olumlu oldu ve referansları benim bu şirketi seçmem için yeterli oldu. www.egeturtasimacilik.com adresi üzerinden yaptığım inceleme ve edindiğim bilgi sonucunda şirketle irtibata geçtim. Gelip her şeyi kendileri yaptılar ve İstanbul’dan İzmir’e gidene kadar eşyalarımda bir çizik dahi olmamıştı. Ege Tur sayesinde artık taşınmaktan korkmuyorum. Siz de güvenle taşınmak ve eşyalarınızı kaybetmemek için bu şirketi seçin.

(26.12.2011)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design