Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Tekstil Taşıma

EGETUR Nakliyat firması olarak fabrika taşımacılığı hizmeti altında vermekte olduğumuz tekstil taşımacılığı hizmetini uzun yıllar boyunca onlarca müşterimize sunmaktayız. Tekstil firmalarına ait tekstil makinaları, dikiş makinaları, dokuma makinaları, vs tüm sanayi makinaları ve tekstil malzemeleri oldukça hassas bir taşıma işlemi gerektirdiği için bu işte uzman olmayan firmalara dikkat edin. Tekstil taşımacılığı nakliyat sektörünün önemli taşıma hizmetleri arasında ön sıralarda yer almaktadır.

EGETUR Nakliyat taşıma sektöründeki 14 yıllık tecrübesi ile tüm nakliyat ve taşımacılık hizmetlerini nakliye sektörünün genel kalite ortalamasının çok çok üzerinde gerçekleştirmektedir. EGETUR Nakliyat size sorunsuz bir nakliyat hizmeti sunarak işlerinizde aksama yaşamamanızı sağlamaktadır. Bu sayede hem maddi hem manevi olarak size oldukça yarar sağlamaktadır.

Tesktil Taşımacılığı hizmeti kapsamında dikkat edilecek ayrıntılar.

1 - Nakliye hizmeti yapılacak tesktil fabrikasının iyi bir ekspertiz raporu ile tüm makinaları, makinaların ağırlık ve kapladığı alan hesabı ayrı ayrı değerlendirilmelidir.
2 - Ekspertiz yaparken nakliye hizmeti yapılacak fabrikanın kat sayısı ve taşımanın yapılacağı yeni fabrikanın kat sayısı dikkate alınmalıdır
3 - Makinalar oldukça hassas bir şekilde taşınmalı tüm malzemeleri balonlu ambalajlarla taşınarak sürtünme ve çarpmalarda doğacak hasarlardan korunmalıdır.
4 - Taşıma yapacak araçların sayısı iyi belirlenmeli ve araçların tüm kapasiteleri tam kullanılmalıdır.
5 - Tesktil fabrikasının ofis bölümünde yer alan bilgisayar ve ofis malzemeleri ayrı ayrı paketlenerek özenle taşınmalıdır.
6 - Tesktil fabrikalarında kullanılan kimyasallar ayrı bir araçla taşınmalıdır.

Tekstil Taşıma  Resimleri

Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design