Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

Tuzcuoğlu Nakliyat

Evden eve nakliyat denildiğinde ilk akla gelen firma şüphesiz Tuzcuoğlu Nakliyattır. Çok uzun yıllar Türkiye şartlarında ayakta kalan ender firmalardan bir tanesidir. Tuzcuoğlu Nakliyat 1893 yılında kurulduğunda belki de bugün bu şartlara gelineceği bilinmiyordu. Ülkemizde dürüst çalışan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan ender nakliyat firmalarından bir tanesidir.

Tuzcuoğlu Nakliyat Kısa Tanıtım;
Tuzcuoğlu Ailesinin o zamanki reisi Tuzcuzade Ahmet Bey, Konyada tuz ticareti ve nakliyesiyle iştigal etmektedir. Aile I. Dünya Savaşı sonrası İzmire göç eder. İzmirde daha sonradan şirketin simgesi olacak olan at arabalarıyla nakliyat işine devam eder. İhraç mallarını depolardan limana nakliyat işini ve askeri nakliyat işini yürütürler. 1950li yıllara gelindiğinde Türkiyede Nato dolasıyla kurulan üsler ve tesislerde görevli askeri ve sivil personele hizmet vermek amacıyla, ev eşyası taşımacılığına profesyonel olarak başlanmıştır. Merhum Mehmet Ali Tuzcuoğlu başta olmak üzere aile bireylerinin çabaları neticesinde şirket, Türkiyede ve dünyada hatırı sayılır bir yer edinmiştir.

Tuzcuoğlu, Ankara (Merkez), İstanbul, İzmir ve Adanada bulunan şubeleriyle yerel ve bölgesel hizmet ağını kurmuştur. Bu sayede, yıllardır birçok yerli ve yabancı kuruluş ve kişilerin nakliye konusunda değişmez tercihi olmuştur..

Bu yazıyı okuduğunuzda aklınıza ilk gelen neden bir nakliyat firması başka bir nakliyat firmasını öven bir yazıyı kendi web sitesinde yayınlatsın.

Biz bu yazıyı yayınlatma kararı aldığımızda Tuzcuoğlu Nakliyat firmasını rakip nakliyat firması olarak değilde bizimle aynı hizmeti verdiğine inandığımız bir firmanın tavsiye yazısı olarak ele aldık. Çünkü biz biliyoruz ki bizimle yada Tuzcuoğlu Nakliyat ile taşınan bir müşterinin taşıma sonrası yüzünden tatlı tebessüm hiç eksik olmayacaktır.

Ayrıca Tuzcuoğlu Nakliyatı rakip nakliyat firması olarak değilde aynı yolda ilerleyen kardeş nakliyat firması olarak görüyoruz.

(07.02.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design