Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Villa Taşıma

Villa taşıma işleminde EGETUR Evden eve nakliyat firması olarak tam profesyonellikle hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin bizi villa taşımacılığında tercih etmelerinin sebebi EGETUR evden eve nakliyatın şimdiye kadar villa taşımasında yapmış olduğu hizmetlerin 1. sınıf kalitede hizmetler olmasındandır.

EGETUR Evden Eve Taşımacılık; villa taşımacılığında taşımadan önce ücretsiz expertizini taşınacak olan villaya yönlendirmaktedir. Firmamızın expertizi villada müşterimizle birlikte bir çalışma yapmaktadır. Bazı villa taşımaları 1gün ile 7gün arasında gerçekleşmektedir. Buda villa veya yalının büyüklüğüne ve taşınacak mesafesine bağlıdır, expertiz elemanımız villada yaptığı çalışmayı rapor eder ve müşterisine nasıl bir hizmet
sunacağını anlatır. Anlaşma sağlandığı takdirde yapılan anlaşma kağıt üzerine dökülerek sözleşme yapılır ve imzalanır.

Taşıma günü müşterimizin sorunsuz bir taşıma yapabilmesi için ekipte extra eleman ve araç takviyesi yapılarak işler hızlandırılmaktadır. Ekiplerimiz villanızda bulunan odaları isimlendirerek her odayı kendi alanında paketlemektedirler. Odaya ait mobilyalar demonte edilerek paketlenir ufak tefek eşyalar karton kolilere konarak muhafaza edilir ve kolilerin üzerine içindekiler ve oda ismi not düşülür.

Bütün mobilyalar iç aksanı kağıt kraflı patpatlarla sarılı aşağıdaki resimlerde mobilyaların paketleme şeklini ve kullanılan malzemenin kalitesini görebilirsiniz. Salon da bulunan porselen kristal ve biblo gibi kırılacaklarınız beyaz kağıtlara ve baloncuklu naylonlara sarlarak çelik karton kolilerde muhafaza edilir. Diğer mobilyalar yine de monte edilerek paketlenir. Mutfak kırılacakları elemanlarımız tarafından sarılarak kolilere konulur, beyaz eşyalar demonte edilerek paketlenir taşınılacak evde beyaz eşyalar tekrar tesisatları bağlanarak kullanıma hazır hale getirilir.

Yatak odalarında gardolaplar de monte edilmeden önce içerisinde bulunan askılı kıyafetler portatif elbise dolaplarımıza asılır, diğer evde dolapların montaj işlemleri bittikten sonra elbiseler tekrar ütüleri kırışmayacak şekilde yerlerine asılır. Taşınılacak evde bütün eşyalar müşterimizin yönlendirmeleri sonucunda yerlerine yerleştirilir ve kurulumları yapılır eşyaların yerleşimlerinde kararsız kalan müşterilerimize elemanlarımız tecrübelerine dayanarak yardımcı olabilmekte daha iyi bir dizayn için gerekli gayreti göstermektedirler.

Duvar montajı ve avize montajlarında ise müşterimizin isteği üzerine eleman ve ekipman gönderilmektedir.

Villa Taşıma  Resimleri

Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design