Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

Yapı Kredi Bankası Ofis ve Ev Taşıma Hizmetleri

Kurumsal Evden Eve Nakliyat firmaları arasında şüphesiz lider konumda olan firmamız diğer bankalarda olduğu gibi Yapı Kredi Bankası şubelerinin taşınması ve banka çalışanlarının tayin durumu olması gibi durumlarda kendilerine evden eve nakliyat hizmeti vermekte.

EGETUR Evden Eve Nakliyat olarak personel ev taşıma işleminde lider firma olma özelliğimizi personel ev taşımasını yaptığımız firmaların referanslarından açıkca görebilirsiniz. Personel ev taşımalarında %20 ye varan indirimlerle ev taşıma ve büro taşımalarınızı şehiriçi ve şehirler arası olarak güvenilir, sigortalı ve garantili olarak sunmaktayız.

Egetur Evden Eve Taşımacılık olarak yıllardır YAPI KREDİ BANKASI personellerine evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Verdiğimiz kaliteli hizmet karşılığında müşteri potansiyelimiz her geçen gün artmış ve taşınan personeller arasında ilk tercih edilen firma özelliğini kazanmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Personel ev taşıma ve büro taşıması yaptığımız firmaların referans mektuplarını görmek için referanslar sayfamızı bakabilirsiniz. Dilerseniz taşımalarını yaptığımız kişilerle görüşebilir firmamız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz...

(01.05.2012)
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design