Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Adınız, Soyadınız
:
Hakkımızda Sitemize Yazmak İstediğiniz Düşünceleriniz
:
1 2 3 4 5
23.03.2011 12:40:7
Tarihinde
EGETUR Evden Eve Taşımacılık Ltd. Şti.
Yazdı:
Web Sayfamızda firmamız hakkında görüşlerini belirten tüm değerli müşterilerimize teşekkür ederiz... SAYGILARIMIZLA...
23.03.2011 12:37:26
Tarihinde
Erkan ERTEKİN
Yazdı:
08.09.2010 TARİHİNDE EŞYALARIM İSTANBULDAN İZMİRE TAŞINDI.EGETUR NAKLİYAT İLE HİÇBİR PROBLEM YAŞAMADIM.AYRICA EŞYALARIM ÖZENLİCE TAŞINDI.HİÇBİR HASARLI EŞYAM OLMADI.HİZMET KALİTESİNDEN DOLAYI EGETURU KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM.DİĞER NAKLİYAT FİRMALARIYLA YAŞADIĞINIZ SORUNLARI EGETUR DA KESİNLİKLE YAŞAMAZSINIZ.EĞER İYİ HİZMET ARIYORSANIZ HİÇ DÜŞÜNMEYİN.
23.03.2011 12:36:38
Tarihinde
Mehmet AKSU
Yazdı:
Egetur Nakliyat ile 2007 yılında İstanbuldan İzmire taşındım çok memnun kalmıştım. Sonraki zamanda izmir şehiriçi taşımamı başka bir firma ile gerçekleştirdim ama bu kez istenilen ve beklenen hizmeti göremedim ve birçok eşyam kırıldı. Geçen hafta yine İzmirden İstanbula Egetur ile taşındım ve yine ilk seferlerindeki gibi hizmeti aldım. Eşyalarım çok iyi taşındı kendilerine teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum...
23.03.2011 12:35:37
Tarihinde
Hanife SARIOĞLU
Yazdı:
Eşyalarıma benden iyi özen göstererek taşıdılar,tüm eşyalarım sarıldı; ben sürekli tahini çıkan bir insanım böye başarılı bir firmayı daha hiç görmedim.Nakliye firmaları her zaman benim için kabus olmuştu ,iyiki bir arkadşımın önerisiyle EGETUR NAKLİYATı bulmuşum.Teşekkürler EGETUR NAKLİYAT.
23.03.2011 12:34:49
Tarihinde
Nihat HATİPOĞLU
Yazdı:
Gerçekten nakliyat işinin hakkını vererek ve eşyalara özen göstererek taşımacılık yapan ender firmalardan birisiniz. Tebrik ediyorum sizi... İyi çalışmalar..
23.03.2011 12:33:57
Tarihinde
Erol ÇATKIÇ
Yazdı:
Her şey mükemmeldi. İzmirden Tekirdağ Çorluya taşındım, söyledikleri saatte gelmeleri, eşyaları özenle ambalajlamaları ve verdikleri gün ve saate Çorluda olmaları benide çok şaşırttı açıkcası. Bundan dolayı Tekin bey başta olmak üzere tüm EGETUR evden eve nakliyat ekibine teşekkürlerimi borç bilir ve başarılarının devamını dilerim.
23.03.2011 12:32:10
Tarihinde
Doç. Dr. Engin KIYICI
Yazdı:
20.02.2009 tarihde yaptığınız nakliye işinden gerçekten çok memmun kaldım gerek çalışanların saygısı gerek müşteri memmunıyetine verilen önem beni gerçekten çok mutlu etti. Tavsiyeyi hak eden bir firma olmak günümüz de artık büyük önem taşımakta firmanızda bunu hak ediyor.! Yetkililere ve çalışanlara tekrar teşekkür ederim.
12.03.2011 9:47:3
Tarihinde
Leyla
Yazdı:
Bende kendilerini nakliye şirketi aramalarında tesadüfen web sitesinde buldum. İzmir İstanbul nakliyesini sadece telefon görüşmeleri ile yaptım gelen eşyalarım muntazam bir şekilde sarılmış hasarsız kusursuz teslim edildi. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. İşlerinde gayet başarılı güvenilir gözü kapalı güvenle çalışılacak bir ekip herkese tavsiyemdir.
08.02.2011 13:56:55
Tarihinde
Pınar
Yazdı:
Merhaba, yaklaşık 1 ay önce İstanbuldan İzmire taşındık. Akif bey ve ekibinden çok memnun kaldık. Herkes işini çok organize çok düzenli yaptı. Hem İstanbuldan toplanma hem İzmire gelirken söyledikleri saatlerde geldiler. İzmire herşey çok güzel ambalajlanmış geldi. Tüm parçaları ayrılmış (hatta parçalarından ne olduğunu anlayamadığımız :)gardrop/dolaplar çok kısa sürelerde birleştirilip yerlerini aldı. Hiç kimse sigara içmiyordu. Eşyalarımız tertemiz ve eksiksiz geldi. Kolileri ben yapmıştım ona rağmen hiç hasarımız olmadı. Her koli yere çok özenle bırakıldı. Baştan söylenenden başka herhangibir talepleri olmadı. Sonuçta hem biz hem her iki apartmandaki komşularımızdan tam not aldınız. Çok Teşekkür Ediyoruz. İyi Çalışmalar
29.01.2011 11:7:20
Tarihinde
Eda ÇELİK
Yazdı:
Sitede gösterilenle  bire bir örtüşen işlerine verdikleri önem ve  hassasiyetle büyük bi imaj yaratan Egetur kesinlikle taşımacılık şirketleri içinde tercih edeceğim tek nakliyat firmasıdır.Tekin bey yönetiminde emeği geçen bütün çalışanlara teşekkür ederim.
YOLUNUZ AÇIK OLSUN....
1 2 3 4 5
Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design