Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Semtler

Aliağa

Aliağa Evden Eve Nakliyat İzmir evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetlerini Aliağa ilçesinde de vermekteyiz. Aliağa evden eve nakliyat ve Aliağa taşımacılık hizmetini hem şehiriçi hemde şehirlerarası olarak vermekteyiz.

Şehiriçi ve Şehirlerarası olarak tüm evden eve nakliyat ve taşımacılık işlemleri tam profesyonellikle verilmekte. Aliağa evden eve nakliyat konusunda HER ŞEY ZAMANINDA Sloganıyla yola çıkan EGETUR EVDEN EVE NAKLİYAT Aliağa evden eve eşya nakliyatında müşterilerine kaliteli hizmeti götürmeye devam etmektedir.

İzmir Aliağa ilçesine tarafımızdan yapılan her türlü nakliyat işleriniz adına Egetur Evden Eve Nakliyat ekibi olarak düzenli ve güvenli bir taşıma garantisi vermekteyiz. Büyük, küçük ve orta boy araçlarımız günümüz teknolojisine göre sürekli yenilenmekte ve daha kaliteli bir nakliye hizmeti için donatılmaktadır. Güleryüzü kendisine ilke edinmiş tecrübeli, bilgili uzman kadromuz alanında kendini geliştirmekte ve size sorunsuz bir taşıma garanti etmektedir. Sizlere en iyi nakliye hizmetini sunmak için firmamız son teknolojileri kullanmaktadır.

Egetur Evden Eve Nakliyat olarak yılların vermiş olduğu deneyimle İzmirin her ilçesinde, Semtinde ve mahallesinde evden eve taşıma işini yapmaktayız. İzmir Aliağa semti dahil olmak üzere tüm İzmir ilçelerine  ev taşıma, ofis taşıma, evden eve nakliyat ve taşıma hizmetleri sunulmaktadır. Amacımız müşterilerimize en uygun evden eve nakliyat fiyatları ile en kaliteli taşıma hizmeti sunmaktır. Müşterilerimizin bizi tercih etmelerin nedenlerinin başında kendilerine söz verdiğimiz zaman ve söz verdiğimiz gibi taşımalarını gerçekleştirmektir.

Her zaman müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen Egetur, müşterilerine taşıma işlemlerinde kolaylık olsun diye kredi kartına tek çekim veya 4 aya kadar taksit seçenekleri de sunmaktadır.

Evden Eve Nakliye, büro taşımacılığı ve her türlü nakliye işinde hızlı sağlıklı hizmet bizim işimiz. İstediğiniz gün ve saatte expertiz ve nakliye işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Şehirlerarası olarak sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerimiz sigorta kapsamında olup eşyalarınızı güvenli bir şekilde sizlerden aldığımız gibi aynen tarafınıza söz verdiğimiz gün ve saatte tarafınıza teslim etmekteyiz.

İzmir Aliağa ev taşıma, Aliağa ofis taşıma, Aliağa evden eve nakliyat, Aliağa evden eve nakliye ve Aliağa şehirlerarası ev taşımalarında bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
EGETUR olarak gelecek için SORUMLULUK TAŞIYORUZ...

Aliğa Genel Bilgi:
İzmirin kuzeyinde yer alır. İl merkezine uzaklığı 53 kmdir. Kuzeyinde Bergama; doğusunda Manisa; batısında Ege Denizi; güneyinde Menemen ile çevrelenir. Daha önce Menemene bağlı bir bucak merkezi iken, 1982de ilçe olmuştur.

Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design