Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Semtler

Kuşadası Evden Eve Nakliyat

Egetur Evden Eve Taşımacılık olarak Kuşadası de sadece yaz ayları şehiriçi evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Kuşadası evden eve nakliyat firmaları arasında en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmanın gururunu yaşıyoruz. 

Amacımız Kuşadası de siz değerli müşterilerimize daha hızlı ve kaliteli evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetleri vermektir. Kuşadası evden eve nakliyat hizmetini Egetur Evden Eve Taşımacılık firması olarak uzman kadromuzla Kuşadası nakliyat, Kuşadası evden eve taşımacılık ve diğer nakliye hizmetleri ile birlikte vermekteyiz. Kuşadası nakliyat firmaları arasında profesyonelce hizmet veren firmalar arasında size en uygun nakliyat fiyatlarını ve en kaliteli hizmet garantisi vermekteyiz. 

Egetur evden eve taşımacılık olarak Kuşadası evden eve nakliyat işlemlerinizde sizlere profosyonel kadrorumuzla  ambalajlı, sigortalı ve marangozlu taşımacılık işlemi sunuyoruz. Kuşadası dan İzmir e ve İstanbul a ev taşıma veya İstanbul ve İzmir den Kuşadası ya ev taşıma işlemlerinizde sizlere geniş araç filomuzla, profosyonel ekibimizle ve teknolojik şartlara uygun ekipmanlarmızla, siz değerli müşterilerimize kaliteli sorunsuz evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz.

Şirketimiz sizlere 1997 yılından bugüne kadar kaliteli ev taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan dinamik ve uzman ekibimiz ile sizlerin istediği gün ve zaman zarfı içersinden eşyalarınız bir yerden alınıp diğer bir yere taşınmaktadır. Ev taşıma işlemlerinizi kolaylaştıran ve sizlere daha ekonomik çözümler üreten Egetur Nakliyata kaliteli ev taşımacılığı talebinizi ister e-mail istersenizde telefon aracılığı ile bildirebilirsiniz. Kurumsallığı ön planda tutarak yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile eşyalarınız istediğiniz bir yerden diğer bir yere taşımaktayız. Talebinizin bizlere ulaşması neticesinde ücretsiz ekspertiz hizmeti veren çalışanımız sizinle iletişime geçecektir. Yapılan ekspertiz çalışmaları neticesinde evinizin nasıl taşınacağı, taşımacılık işleminin size maliyeti ve taşımacılığı ne kadar süre içersinde yapılacağı hakkında sizlere daha detaylı bilgi vermekteyiz.

Taşıma esnasında her türlü paketleme, nakliye, eşyaların eve teslimi ve evde kolilerin açılması mobilyaların yerleştirilmesi, demonte edilen mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinalı bir biçimde yapılmaktadır. Vazo porselen tabak v.b. eşyalar öncelikle beyaz kağıda sarılır. Daha sonra özel mukavva kutulara istiflenir. Balonlu naylonlarla muhafaza edilen eşyalar bant yapıştırıcıyla sarmalanır.

Cam eşyalarınız son derce temiz beyaz cam kağıtları ile sarılmaktadır. Mermer, büyük cam ve ayna için özel tahta kafes imalatı, antika eşyalar içinde özel bir paketleme yapılmaktadır.

Evinizde temizliğe en çok önem verdiğiniz yatak, baza ve benzeri kirlenme riski oluşabilecek eşyalarınız ilk olarak streç film ile sarılır daha sonra yine kullanmış olduğumuz ve son derece temiz olan baloncuklu naylonlarla paketlenir.

Giysilerin taşınmasında özel askılı giysi dolapları kullanılmaktadır.

İzmir ve İstanbul evden eve nakliyat ve taşımacılık şirketleri arasında en iyi hizmeti en uygun evden eve nakliyat fiyatları ile sunmaktayız. Kuşadası evden eve nakliyat, Kuşadası ev taşıma, Kuşadası ofis taşıma, Kuşadası parsiyel eşya taşıma ve Kuşadası evden eve nakliye talebiniz için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

EGE TUR Evden Eve Taşımacılık olarak siz değerli müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyamızmış gibi görerek maksimum özen ve minimum hatayla taşımalarınızı gerçekleşmekteyiz.

Kuşadası evden eve nakliyat hizmetimizi sadece Kuşadası ile sınırlı kalmayıp tüm Türkiye geneline yaymaktayız. Türkiyenin neresinden olursanız olun Kuşadasıe taşınma ihtiyacı duyduğunuz da firmamız ile iletişime geçebilir ve size uygun nakliye hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.Kuşadası ev taşıma, Kuşadası nakliye, Kuşadası evden eve taşıma, Kuşadası nakliyat firmaları ve Kuşadası evden eve nakliyat firmaları arasında en iyi hizmeti sunmaktayız.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz...

Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design