Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

İlçeler ve Semtler

Erzurum

EGETUR Nakliyat olarak Erzurum evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetini sadece şehirlerarası olarak vermekteyiz. Şehirlerarası olarak tüm evden eve nakliyat ve taşımacılık işlemleri tam profesyonellikle verilmekte. Erzurumdan Türkiyenin neresine taşınacaksanız taşının bizimle iletişime geçmeden kararınızı vermeyin.

İsatnbul ve İzmir şubelerimizle sizlere 365 gün 7/24 hizmet vermek için çalışıyoruz. 1997 yılından itibaren evden eve nakliyat sektöründe durmadan hizmet vermekteyiz. Çalışmalarımızın sonucunu referanslarımızdan rahatlıkla görebilirsiniz.

EGETUR olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Kazanılacak bir müşteri bizlere geri dönüşümü olacak 10 müşteri mantığı ile bakılmaktadır.Bu sebeple siz değerli müşterilerimiz bizim için çok önemlisiniz.

Taşımalarınızda tüm eşyalarınız havalı naylon kraft kağıtlarla paketlenmektedir. Mobilyalarınızın demontaj ve montajı yine firmamız tarafından yapılmakta olup, askılı elbiseleriniz için özel askılı elbise dolapları kulanılmakta ve tüm kırılacak eşyalarınız yine tarafımızdan paketlenmektedir. Ayrıca beyaz eşyalarınızın sökülüp ve yeni evinizde bağlantıları yine personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Şehirlerarası olarak sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerimiz sigorta kapsamında olup eşyalarınızı güvenli bir şekilde sizlerden aldığımız gibi aynen tarafınıza söz verdiğimiz gün ve saatte tarafınıza teslim etmekteyiz.

Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design