Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

İlçeler ve Semtler

Hatay

1990’lı yılların ortasında artık evden eve nakliyat, evden eve depolama, piyano nakliyesi ve parça eşya nakliyesi alanında gösterdiği üstün başarıdan dolayı sayısız müşteri memnuniyetine sahip olmuştur. Kendi araç filosunu geliştiren şirketimiz şuanda dünyanın her ülkesine hizmet vermektedir.

Klasik taşımacılık anlayışı ile hizmet vermeyen şirketimiz çağa ayak uydurarak insanoğlunun yaşan standartlarının yükselmesine paralel olarak hizmet kalitesini sürekli yüksek tutmaktadır.

2000’li yılların ortalarına gelindiğinde ise artık EGETUR Nakliyat iç, dış ve uluslararası arası taşımacılık sektöründe lider kuruluşlar arasına girmeyi başarmış ve hızla büyüyen araç filosu ile müşterilerinin istekleri doğrultusunda profesyonel çözümler sunmaktadır. Bizlere isteklerinizi, görüşlerinizi, şikayetlerinizi ve önerilerinizi iletişim sayfamızdan iletebilirsiniz.

EGETUR Nakliyat İstanbul Hatay evden eve nakliyat, piyano ve para kasası nakliyatı, depolama, şehirlerarası nakliye hizmetleri, ofis, banka, fuar malzemeleri taşımacılığı yapmaktadır. Bu taşımacılık için yeterli büyüklükte araçlara sahiptir.

Taşınmada 20 seneyi geçen tecrübemizle İstanbul Hatay arası şehirlerarası nakliye hizmeti vermekteyiz. İstanbul Hatay nakliye işinde firmamız en ekonomik taşımacılığı yapmaktadır. Taşınmada en uygun araç ve personelimizle eşyalarınız zarar görmeden taşınır. Her ihtimale karşı taşınan eşyalar ise sigortalanır. Şirketimiz telefonlarını arayarak İstanbul Hatay evden eve nakliyat, İstanbul Hatay evden eve nakliye, İstanbul Hatay ev taşıma, İstanbul Hatay ev eşyası taşıma, İstanbul Hatay ofis taşıma, İstanbul Hatay büro taşıma ihtiyaçlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

EGETUR Nakliyat, İstanbul Hatay nakliye firmaları ve İstanbul Hatay taşımacılık şirketleri içerisinde verdiği kaliteli hizmet sayesinde önemli bir yer edinmiştir

Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design