Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

İlçeler ve Semtler

Mersin

Mersin ili güneyde Akdenizin kıyı kentlerinden biridir. Özellikle son yıllarda Ege bölgesindeki kentlere alternatif bir tatil kenti konumuna yükselmiştir. Mersin ilçelerinde gelişen tatil köylerinin de ekisiyle son yıllarda büyük kentlerden Mersin tatil bölgelerine taşımalarımız artış göstermiştir. Hızla hayata geçirilen GAP Projesi, Ataş Rafinerisi ve sahip olduğu geniş hinterland sayesinde Mersin, Türkiyenin en büyük liman kenti olma özelliğine kavuşmuştur. Bu liman kentimizin ekonomisini her geçen gün iyileştirmesi sonucu Mersin diğer ilerimiz gibi göç veren bir il değil göç alan bir il konumuna yükselmiştir.

Şirketimiz Akdeniz bölgesinde yer alan tüm illere taşımacılık hizmeti vermektedir. Şirketimiz, Mersinin her noktasına ev, ofis taşıma hizmeti vermektedir.İstanbul merkezli firmamız şehirler arası seferlerinde tam donanımlı kamyonlar ile konusunda uzmanlaşmış ekipleri sayesinde en ufak bir aksama olmadan ve tam zamanında Mersin ilinin merkezi veya ilçeleri fark etmeden tam zamanında ve doğru adreste olmaktadır. Siz de komple ve Parsiyel eşya taşımalarınızda güvenle bizi tercih edebilirsiniz.

Mersin evden eve nakliyat şirketimiz sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet vermeye devam ediyor. Ev eşyası ve mobilya taşıması için uygun koşullara sahip kapalı araçlarla hizmet vermekteyiz. Şirketimiz İstanbul merkezli çalışmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanına anında nakliyat hizmeti sağlayabilen güçlü alt yapısıyla koşulsuz müşterileri memnuniyet garantisi sunan şirketimiz tüm imkanlarıyla sizlere hizmet vermektedir.

İstanbul Mersin ve Mersin İstanbul arası evden eve nakliye hizmetlerinde yıllarca çalışan ve Mersin ilinin merkezini ve ilçelerini çok iyi bilen nakliyat şirketimiz müşterilerine gerçek zamanlı mersin evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

İstanbul Mersin ve Mersin İstanbul arası evden eve taşıma talepleriniz cazip fiyatlarla sigortalı olarak gerçekleştirilir. Evlerinizi mobilyalarınızı parsiyel veya komple uygun ücretlerle bizimle taşıta bilirsiniz. Şirketimiz İstanbul  Mersin evden eve nakliye hizmetlerinde uygun fiyat ve kalifiyeli personel sunuyor. Personellerimiz uzun zamandır bizimle evden eve taşımacılık işlerinde birlikte olup işinin ciddiyetinin farkındadırlar. Sorumluluğunun farkında olan çalışanlarımız işlerini eksiksiz ve büyük bir titizlilikle yapmaktadır. Siz de kaliteli taşımacılık ilkesiyle müşterilerine iyi fiyat ve kaliteli hizmet sunan şirketimizi tercih ederek sorunsuz taşınabilirsiniz. Mersin Nakliye Şirketimiz Mersin ili ve ilçelerinde (Akdeniz, Toroslar, Yenişehir, Mezitli, Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar, Mut, Silifke, Tarsus) şehirler arası ev ve ofis taşıma hizmeti vermektedir. Mersin Nakliye Fiyatlarımız ve diğer hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçiniz.

.

Copyright 2010 © Ege Tur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır  Web Tasarımı : Ay Design